2726
عنوان

بچه ها نامزدم اصلا ب مامانم احترام نمیذاره دیگه نمیدونم ا

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 37 پست
مامان باباش همش بهش میگن ب مادر زنت رو نده پررو میشه کم محلشون کن اینو با گوشای خودم شنیدم اینقد خان ...

ببخش استارتر الان یادم اومد ک گفتی با پسرعموت ازدواج کردی ...خوب تو که اخلاق خانوادگیشون رو میشناختی چرا قبول کردی این ازدواج رو؟؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
مامان ی کلمه باهاش حرف میزنه اون میگه دخالت نکن همش بی احترامی میکنه مامانم بخاطره من هیچی نمیکه خود ...

جات بودم بار اول هبچ بار دوم کشیده آبدار میخوابوندم زیر گوشش و ازش جدا میشدم پسری که اینهمه تحت تاثیر خانواده اونم تو نامزدی ازدواج که کردی چجوری میخوای باهاش زندگی کنی؟حتما اگه خانوادش گفتن به زنت محل نذار نمیذاره گفتن نذار بره خونه مادرش هم اجازه نمیده بری فکر اساسی بکن مرد خیلی بدع که گوش بگیر خانوادش باشه

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دفعه بعد که بی احترامی کرد برو کنارش ، ببوسش و واسه همیشه بزارش کنار! والا اینم شد مرد ؟! هنوز نامزد ...

وای  اولِ کامنتتون رو که دیدم قیافم اینجوری شد 🤦‍♀️🤯🤒

بعد فهمیدم ادامه ش چیه 👏👌👏👌👏

واقعا درستههه

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2728
جات بودم بار اول هبچ بار دوم کشیده آبدار میخوابوندم زیر گوشش و ازش جدا میشدم پسری که اینهمه تحت تاثی ...

👌👏👌👏

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
وای  اولِ کامنتتون رو که دیدم قیافم اینجوری شد 🤦‍♀️🤯🤒 بعد فهمیدم ادامه ش چیه 👏👌👏👌👏 وا ...

والا بخدا تعجب میکنم چطور همچین رفتاری رو تحمل میکنن اونم توی دوره نامزدی؟!!!! 

وزن فعلی:۵۸کیلو، وزن هدف: ۵۰ کیلو شروع: ۹۹/۲/۲۲~~~ وزن :۵۷کیلو ۹۹/۳/۲۲
والا بخدا تعجب میکنم چطور همچین رفتاری رو تحمل میکنن اونم توی دوره نامزدی؟!!!! 

منم همینطور 

استارتر لطفا فکر کن راجع به حرفامون 🌹