2737
2734
عنوان

عشق اولتون یادتون رفت؟🙃💔

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 65 پست

اولین نفری که ازبچگی دوسداشتم اسمش داریوش بود...بعدکه بزرگ شدم بایکی دوست شدم اسمش نیمابوددوسداشتم بهش برسم بهش علاقه مندشده بودم یه جورایی وابسته....ولی خدارشکـــــــــربه جفتشون نرسیدم....عشقرواقعی روواقعاااااباهمسرخودم تجربه کردم...بهترینه بهترین😍محسنم😌❤

🐞برای نیتم ☝🏻 دونه صلوات میفرستی🐞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عاشق پسر خالم بودم اونم معلوم بوددوستم داره ولی اقدامی نکرد منم شوهرم اومد خواستگاریم دیگه ازدواج کردم بعد اینکه فهمید میخوام ازدواج کنم اومد گفت دوسم داره ک بی فایده بود 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2731

فراموش نمیشه هیچ وقت... اون مجرد ولی من ازدواج کردم البته ب زور....😔یک ساله ندیدمش ب شدت بیقرارم... مدام صحنه ای ک تو عروسیم گریه میکرد جلو چشممه...😭

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 

من عاشق نشدم و ازدواج کردم بعد چند سال جداشدم تو جداییم با همسر الانم اشنا شدم و ازدواج کردیم واقعا عاشقشم و عاشقمه چند۵سال دوست بودیم ۱سال کات کردیم, تو اون ۱سال ک نبود میخاستم ازدواج کنم و خداروشکر اینکار و نکردم چون اگه اینکار و میکردم یابهش خیانت میکردم یا دوباره جدامیشدم,خیلی بده یکی تمام ذهن و قلبت و پر کنه الان ک ازدواج کردیم باورتون نمیشه هنوز که یهو بیرونه باهم میخایم بریم جایی فوقرار میذاریم خیلی دلم یجوریه تو دلم خالی میشه ذوقشو دارم   

کاش همونقدر که چوب سادگیمونو.میخوردیم نون مهربونیمونم میخوردیم.