2733
2734
عنوان

باز،مادرشوهرم و دوسدارم خفه کنم کاش،بمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1525 بازدید | 51 پست
انشاالله خدا هر مادرشوهر مزاحمو اذیت کننده و بدو از رو این کره خاکی برداره 🤲😔رابطه ی همسرتون با دخ ...

دخترم یک سالشه..خیلی خوب.......ولی نمیدونم چرا خدا بداد من نمیرسه..این چه بختی بود من داشتم.😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیشتر مادرشوهرا بدن ، یعنی طوری بهت بگم که ۸۰ درصد مشکلای زندگیه ما تقصیر مامانه بابامه😓 روز خوش بر ...

اره میدونم خیلی مردها بی،چشم و رو ان....الان مامانش پشت هم داره بلا سرش،میاد همش تو مطب دکتراست...خوبش،میشه

2731
دخترم یک سالشه..خیلی خوب.......ولی نمیدونم چرا خدا بداد من نمیرسه..این چه بختی بود من داشتم.😔

من میشناسم خیلی خیلی شرایط بدتر از شما رو کشیده و داره بازم میکشه ولی باز داره خدا روشکر میکنه این شکر کردنش باعث تعجب منه من تا مشکلی پیش میاد سریع ناشکری میکنم ولی این خانم با یه عالمه بدبختی باز خدا روشکر میکنه .این خانم مادر منه . میدونم خدا عاشق اینجور بنده هاشه. 

شماهم خودتونو ناراحت نکنین.

تا بهش حرف بزنم میگه چه منتیه..جمع کن بریم طبقه بالا خونه مامانم....حالا خونه مامانش ته شهره...قدیمی ...

عزیزم وظیفه شوهر تامین مسکن برای زن و بچه هاشه ، شوهر شما هم یه خونه به قول خودت داغون داره ته شهر که بی منت توش زندگی کنه حالا به میل شما اومده جای خوب شهر تو خونه بابات نشسته دلیل نمیشه بی انصافی کنی درحقش، تو پرانتز بگم اصلا منظورم به رفتارای مادرشوهرت نیست

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان