2733
2734
عنوان

از شوهرم دلخورم لطفا راهنماییم کنید😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2643 بازدید | 91 پست
مرسی عزیزم درست میگی حرفات رو قبول دارم و بهش فکر میکنم... فقط بگم که اون بچه داشت دیوونه میکرد همر ...

قربونت گلم ..امیدوارم خیلی زود به تفاهم همه حانبه تو زندگیتون برسید

کاملا متوجه شدم چه وضعیتی بوده اما شما ب عنوان نزدیییکترین ادم ب همسرت همیشه باید حمایتش کنی ،تو اون شرایط ،بدترین رفتار رو هم که میداشت ،تایید نمیکردی ،رد نمیکردی سکوت میکردی یا میرفتی یه طرفی ک نباشی ت‌ اون شرایط ،اینطوری بازخورد بدهم دریافت نمیکردی گلم

در کل وقتی ناراحتی و تو اوج بار منفی سعی کن رفتاری نشون ندی ،قهر و دعوا نتیجه نداره ،وضعش تو بهترین شرایط بهترین نتیجه ها رو میگیری ،وقای داره ناز و نوازشت میکنه حرفاتو و خواسته هاتو غیر مستقیم بگو ،مثلا دوس داری گل بخره برات ،بگو خواب دیدم یه دسته گل بزرگ برام خریدی اونقد ذوق داشتم ک داشتم غش میکردم ،باخودم گفتم حتماااا برام میخری امروز میاری،اونقد حسش واقعی بود برام ،البته همه رو با شیطونی و شوخی،حالا الان ک نگرفتی ولی فردا برام بیار ذوق کنم

یا لیست خرید که میدی بهش ته ش بنویس یه شاخه گلم واسه خانوممم که از همه دنیا بیشتر دوس دارم و با این کار کوچیک کلی حالشو خوب میکنم(از دل شما ولی از زبون آقاتون بنویس😂)و امثال این چیزا تو زمینه های مختلف

میدونم لوس بازیه😂 ولی با همین کارای جزیی کم کم شروع میشه و بعدا خودش یاد میگیره

البته که اگه شما ده قدم مونده تا بهترین شی برای همسرت ،ایشون ۵۰قدم باید بیاد تا بشه ایده ال شما،پس صبوری ‌ ارامش بهترین کار تو موقعیت فعلیه

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
شما تصورت از زندگی چیه؟ یعنی آدم باید چی بخواد از زندگی مشترک

احترام ، نجابت، سخت کوشی، دست و دل بازی، صداقت داشتن...این ها باید توی زندگی مشترک اولویت باشه.

این بغل کردن توی آشپزخونه و گل خریدن بی مناسبت و...برای مرد بدبخت ایرانی نیست که واسه یه لقمه نون باید هزار جور مشکل تحمل بکنه.

یک مقدار منطقی تر فکر کن عزیزم

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘