2733
2734
عنوان

بیاید بگید من چاقم؟؟😕+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2599 بازدید | 162 پست
شوخیدم با😀😀

الان خوابم میاد همه چیم قاطی پاتی شده😂

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه بکی معمولا چه غذاهای کم کالری و کم چربی میخورید؟

مختلفه مثلا یه روز سینه مرغ چرخ میکنم با سبزیجات رول درست میکنم

گوشت یا مرغ کباب میکنم ازاینا دیگه

روزی یه قاشق غذاخوری روغن 

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

وایییییی پشمای زیربغلتو  

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم
ولی استارتر رد گن ساعت شنی عجیب مشخصه رو لباستا 

نه بخدا میخوام بخرم تازه تاموقع ورزش بزنم تازه همه میگن واسه کلیه ضرر داره من شدیدا دودلم

2738
از شکمت میشه عکس بدی؟ یعنی تو دوماه جمع میشه؟؟؟

چراعا  خاموشه حال ندارم پاشم عکس بگیرم بخداا. ولی من با تی آریکس  شکمم جمع شد.مطمین باش جمع میشه مال شما هم فقط ی کم همت میخواد عزیزم 

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
چه خوب  تو خونه دسکگاه داری؟ چجوری؟ ایکاش منم میتونستم من فقط الان روزی یک ساعت میرقصم

وقتی میرقصی یا پیاده روی میکنی شکمتو بده تو منقبضش کن. 

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
شیر میدم سوتین نمیبندم هرروزم ورزش میکنم من اضافه توی دور شکم یا رونم حس نمیکنم

موقع بارداريم چاق شدى ؟چه كار مىكني بابچه كوچيك كه انقدر خوش استايل شدى اصلا توهيچ وقت چاق شدى يا بودى ؟

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕