2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله دقیقا.....به درآمدبستگی داره...وگرنه من سبک زندگی مجردیم خوب بود متاهلی دوپله اومدم پایین 

نه عزیزم اینجوری نگو.اگه به خاطر مسائل مالی میگی.

اگه رابطه ت با همسرت خوبه اصلا برات مهم نباشه.پولم ان شالله به دست میاد.

2731
من این مدل نظر که گفتی رو نذاشتم ولی زورم اومد ازحرفت  چه ربطی داره واقعا؟خب وقتی به اشتراک می ...

حقیقتا خیلی ضایس وقتی کسی چیزی میخره بعدش بقیه بیان نظر منفی بدن و طرف رو ناراحت کنن دیگه خریده تموم شده رفته البته ایراد از کسیه که بعد خرید میاد تازه نظر میپرسه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
خب گذاشته که نظر بقیه رو بدونه دیگه  باید جنبه انتقادم داشته باشه  من خریدم ولی نمیزارم ...

واقعا بعد خرید به چه درد میخوره نظر بقیه. قبلش آدم میپرسه که تو انتخابش تاثیر داشته باشه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
حقیقتا خیلی ضایس وقتی کسی چیزی میخره بعدش بقیه بیان نظر منفی بدن و طرف رو ناراحت کنن دیگه خریده تموم ...

چه ایرادی؟مگه من چیزی گفتم نسبت به نظرات منفی؟😃

که اتفاقا بیشترم بودن.

چه ایرادی؟مگه من چیزی گفتم نسبت به نظرات منفی؟😃 که اتفاقا بیشترم بودن.

خودت میای ریپلای میکنی اصن مگه من به شما گفتم 

2738