2737
2734
عنوان

عجیب ترین چیزی که دیدین تو آشپزخونه گذاشتن🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 112090 بازدید | 1090 پست
وای یاد یه خاطره افتادم من همیشه از پلاسکو یه مسواک ارزون میخرم مخصوص شستن دندونه های رنده بعد یه با ...

دیگه مسواک رنده نشنیده بودم

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پوشکارو میزارم تو سطل آشپزخونه ، آخه بمونه تو دستشویی بوش خفه مبکنه

منم میزارم توسطل امااین توسطل نبود گذاشته بود توسینککککک

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣
مایع ظرفشویی منم میذارم چون زود ب زود دستمو میشورم خب بهتره با مایع دست شسته بشه تا ظرفشویی.مسواکم ه ...

مسواک رو میشه بیرون دستشویی نگه داشت 

اگه روشویی جای مناسبی نیست دلیل نمیشه ظرفشویی الترناتیو باشه

😁
2731
منم یکی رو میشناسم تو آشپزخونه تلویزیون ومیز تلویزیون گذاشته و یه درختچه هم کنارش کلی بالش چیده خانو ...

خوش به حالش که اشپزخونه اش تا این حد بزرگه

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢
2738

من توسینگ ظرف ودست میشورم وضو میگیرم مسواک میزنم اصلنم چندش نیست حتی شده گاهی نواربهداشتیمو مجبوری انداختم تو سطل زباله اشپزخونه هیچیم نشده کثیف نیستم و به نجس و پاکی هم معتقدم ولی مادرشوهرم و دخترش در اشغالش بازه و گزاشته تو آشپزخونه با این نمیتونم کنار بیام ااونم عادتشه دیگه

برای بهبود و خوب شدن زندگیم میشه یه صلوات بفرستین لایکم کنید منم براتون بفرستم☺
اینایی که گفتن جا مسواکی تو آشپزخونه عجیبه رو درک نمی کنم جا مسواکیتونو پس کجا میذارید؟؟؟؟؟؟ تو دستش ...

میگم شما میز آرایش ندارین تو اتاق ؟خوب بزارین تو اتاق رو میز آرایش اگه میز آرایش نبود یه جا تو اتاق ..چ اصراری من میببینم تو گذاشتن مسواک توی آشپزخونه....چند ساله مسواکم تو اتاق خاب رو میزه

و خدایی که در این نزدیکی هاست