2737
2734
عنوان

ديشب تو مهموني خانوادگي خبر بارداري دومو به شوهرم دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 3038 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهرت و اطرافیان ک اصلا خوشحال نشدن  چقد رسمی میگی قرارع بابا بشه انگار یه خبر وحشتناک و قرارع ...

شوهرم به شدت منتظر خبر بارداري بود 

شما اينطور فكر كن كه خوشحال نشد😐

اطرافيانمم حتما بايد ميرقصيدن؟😄

رسمي ميگم چون وسط مهموني فاميلي رسمي بود و استرس داشتم

اینستاگرامم liana_lavia
شوهرم به شدت منتظر خبر بارداري بود  شما اينطور فكر كن كه خوشحال نشد😐 اطرافيانمم حتما بايد مي ...

چرا می‌زنی عشقم مبارکه منظوری نداشتم 

یه روزِ خب میاد ، که ما همو نکُشیم،، به هم نگاه بد نکنیم ،،، دست بندازیم رو شونه های هم ،،، مثل بچگی ها تو دبستان
مرسي عزيزدلم بله شوهرم خيلي جلوي بقيه ماخوذ به حياست😂 همين كه اينجا بغلم ميكنه يعني خيلي ذوق كرده ...

خوش به حالت .که شوهرت این قدر مهربونه و دوست داره .بارداریتم مبارک .ان شاالله به سلامتی زایمان بکنی.

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2738

الهی این روزای خوبتون قسمت من و همسرم بشه 

کلی ایده دارم 😢

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

مبارکتون باشه انشااله بارداری راحتی داشته باشنو نی نی رو سالم وبه موقع در آغوش بگیری....

خوشحال شدم 

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.