2726
عنوان

شوهر و بچه داری

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 26 پست
دیگه امشب واقعا کار دوتا بچه یه جا خیلی بهم پیچیده بود صدام دراومد داد زدم بلند شد.هی می‌گفت نمیتونم ...

بگو منم نمیتونم خسته شدم بیا این تو اینم بچه هات

من یه بچرو با کمک کل خاندان دارم بزرگ میکنم  تازه کلی ام غر میزنم سر شوهرم  از قبل زایمانمم گفتم بهش من تنهایی نمیتونم نگه دارماااا 

شوهر شما باید مثل پروانه دورت بگرده دوتا بچه  کوچیک  میتونی نگه داری  بدون کمک 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدا از شوخی ی وقتا ک حرصت گرفت خودتو افسرده و ناراحت نشون بده یا بگو دستم درد میکنه پام درد میکنه نا ...

کلی کارا روی زمین میمونه چون واقعا نمیرسم

ناله و اینا هم کردم

ولی میگه سرم شلوغه

اما منم خسته میشم و از اینکه هرچی می‌دوم تمومی ندارم گاهی کلافه میشم

کاش لااقل بچه اولم زودتر از پوشک گرفته میشد و یاد میگرفت دستشویی رفتنو،کارم سبک تر بشه

سرش شلوغه خدایی ولی آخه تو خونه هم تا یه حدی خوبه لااقل دست آدمو بگیرن نمیخاد همه کار بکنن بخدا ت ...

واااای,خدا صبرت بده ..سخته با دوتا بچه کوچیک

انشاالله راه حلی پیدا بشه و همسرتون رو به کمک بکشه🤗

بهرحال باید باهاش حرف بزنین و کمک نیاز داشتنتون رو بهش توضیح بدین

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍 پسرکوچولوی من,از اینکه خدا حکمتش رو با خواسته ی دل من یکی کرد و تورو بهم داد خیلی خوشحالم.دلم تیک تاک میزنه و لحظه شماری میکنه که تورو بغل کنه.زودی پیشم بیا...راستی خدای مهربونم به همه ی اونایی که دلشون بغل کردن فرزندشون رو میخواد,آرزوشون رو برآورده کن🙏🏻گناه داره زنی,حس مادری رو نچشه,🤰دلت نیاد که کسی تو دلش غم باشه💑....دوست دارم خدای مهربونم😘  
2728
بگو منم نمیتونم خسته شدم بیا این تو اینم بچه هات من یه بچرو با کمک کل خاندان دارم بزرگ میکنم   ...

هم دلم میخواد کمک کنه هم میگم ولش کن راست میگه سرش شلوغه

خودمم موندم

ولی گاهی میتونه کمک کنه و نمیکنه یا زوری کمک می‌کنه حرصم میگیره

واااای,خدا صبرت بده ..سخته با دوتا بچه کوچیک انشاالله راه حلی پیدا بشه و همسرتون رو به کمک بکشه🤗 ...

امشب دیگه قاطی کردم گفتم نمیتونی کمک کنی بچه هم درست نکن!هی نمیتونم نمیتونم میگی

بعدش بچه رو ک جیشی شده بود برد حموم!

تازه بازم بچه میخاد

انقد خودتو همه فن حریف نشون دادی,قطعا میخواد

مردا بچه میخوان که زن سرش گرم بشه و از بیرون و کار و...چیزی نخواد,چون همش مشغول بچه هاشه.مخصوصا با فاصله سنی کم

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍 پسرکوچولوی من,از اینکه خدا حکمتش رو با خواسته ی دل من یکی کرد و تورو بهم داد خیلی خوشحالم.دلم تیک تاک میزنه و لحظه شماری میکنه که تورو بغل کنه.زودی پیشم بیا...راستی خدای مهربونم به همه ی اونایی که دلشون بغل کردن فرزندشون رو میخواد,آرزوشون رو برآورده کن🙏🏻گناه داره زنی,حس مادری رو نچشه,🤰دلت نیاد که کسی تو دلش غم باشه💑....دوست دارم خدای مهربونم😘  
امشب دیگه قاطی کردم گفتم نمیتونی کمک کنی بچه هم درست نکن!هی نمیتونم نمیتونم میگی بعدش بچه رو ک جیشی ...

اره چند بار بهش اینطوری بگی یواش یواش راه میفته و کمک میکنه

مثلا خودش حموم رفتنی بچه رو هم بده حموم کنه,خواست یه چیزی بخوره بچه اولی رو بفرست پیشش که برو بابا بهت بده

یواش یواش مجبور میشه

انقد خودتو همه فن حریف نشون دادی,قطعا میخواد مردا بچه میخوان که زن سرش گرم بشه و از بیرون و کار و.. ...

چه دلیل عجیبی برا بچه خواستن مردا گفتی!

شاید بعضیا اینجور باشن اما لزوما همه نه.آخه خرج و زحمت و اینهمه استرس بچه داشتن،می ارزه ب اینکه بچه دلیلی باشه برا سرگرم کردن زن؟

بچه خودش کلی چیز میخاد

اگه مرد برا چیزی نخواستن زن،بچه بخاد

اره چند بار بهش اینطوری بگی یواش یواش راه میفته و کمک میکنه مثلا خودش حموم رفتنی بچه رو هم بده حموم ...

میکنم اینکارارو

ولی یا کمک نمیکنه در نهایت، یا زوری انجام میده

دلم میخواد کمک کنه

دوست دارم این احساسم می‌داشت که منم کمک کنم توی بچه داری یا کار خونه

میکنم اینکارارو ولی یا کمک نمیکنه در نهایت، یا زوری انجام میده دلم میخواد کمک کنه دوست دارم این ا ...

مردا سخت تن به کار میدن.

بعضیا رو, زناشون خوب بلد شدن از اول یادشون بدن که باید کمک کرد. بعضی ها هنوز تو اخلاق مجردی موندن که مادراشون نزاشته دست به سیاه و سفید بزنن

منم همينم دارم از خستگي ميميرم 

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍