2726
عنوان

میخواهم با شوهرم ی مدت قهر کنم‌ چکار کنم؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 20 پست

فردا حالش خوبه سعی کن ظهر بشینی باهاش حرف بزنی بگو مشروب خوردی میفهمم واینکه اگ بخای تکرار کنی وسر همون قول ترک سیگارتم نمونی بجه که هیچ قطعا جدا میشم چون شوهرم دوس دارم سالم باشه ببین چی میگه اگ قول داد تو ک ۴ساله چن مدت دیگم صبر کن ببین فرق میکنه یا نع بعد اگ نع اونوقت فکر اساسی بردار چون بازم قهر جواب نمیده فوقش میان واسطه میشن برت میگردونن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فردا حالش خوبه سعی کن ظهر بشینی باهاش حرف بزنی بگو مشروب خوردی میفهمم واینکه اگ بخای تکرار کنی وسر ه ...

نمی خواهم ول کنم برم فقط تو‌خونه میخواهم طوری رفتار کنم‌ک‌بفهمه. برام بی اهمیته اگه حرف زد قطعا حرف های تو رو بهش باید بگم 

خودش میدونه من تا ی چیزی انجام نشه هیچ کاری نمی کنم مثلا هی اصرار رو اصرار ک بچه میخواهم منم اصرار رو اصرار تا خونه نباشه بچه بی بچه اینی ک یه میلیون دو‌میلیون ب‌زور داشت مجبور شد صد و پنجاه میلیون جمع کنه بده و الان برجی یک میلیون و نیم داره قسط وام‌مسکن میده

فعلا بنظر منم تا قولشو عمل نکرده بچه دار نشو چون بچه کلا حسابش جداست بعد با بودن بچه هیچکاری نمیتونی بکنی فقط همون راه حلی که خودت اصرار کردی مجبورشده پس بازم جواب میده سرحرفت بمون هیچی برا مرد بدتر از کم محلی نیس من خودم شوهرم میگه رگموبزن اما بی محلی نکن اگ غذا درست کردی خودت بخور توجه بهش نکن اومد کنارت پسش نزن اما سرد باش خودتومشغول کن  ک فرصت نداشته باشه بیاد باهات حرف بزنه حرف زد ن رد کن نع تایید از صدتا قهر بهتر جواب میده