2737
2739
عنوان

برای خواهرم عیدی چی بگیرم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 43 پست
لوازم ارایشی ها دارن ب نظرت؟؟

از دیجی بخر مطمئنه 

من برای دخترم سفارش میدم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لوازم ارایشی ها دارن ب نظرت؟؟

من از داروخونه میگیرفتم ولی لوازم ارایشی ها هاهم دارن..  anjel blueووو dark vave شاید علط نوشته باشممما اما خوندنش همینه

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
نمیتونم اینترنتی 

😕 

راحته ها میارن دم در . من نصف یا بیشتر از نصف خریدای زندگیمو از دیجی میکنم حتی سوپر مارکتش 

با خریدای اینترنتی دیگه فرق داره 

ولی احتمالا لوازم آرایشیا هم این مارک ادکلن رو داشته باشن . آرایشیای معتبر شهرتون برو حتما دارن وقتی معروفه

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2738
من از داروخونه میگیرفتم ولی لوازم ارایشی ها هاهم دارن..  anjel blueووو dark vave شاید علط ...

الان رفتم دیجی دیدم ۱۱۰ تومنه

خوشم نمیاد پول بدم  پولو الکی خرج میکنه میره  دلم میخواد ی وسیله بگیرم ک یادگاری بمونه&n ...

اها  از این گوی های موزیکال بگیر

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم