2737
2734
عنوان

خجالت میشکم بگم ولی بدجور ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1502 بازدید | 74 پست
وای نمیدونم چرا همه حساسن که شوهرش فیلم ناجور میبینند  خب انقدر بببیند تا کور بشن   اه &nb ...

بدبختی اینه مردا قشنگ حسش میکنن🙄

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هم مچ شوهرمونو گرفتیم ولی همچین افتخار نیست     اگر شوهرش و زندگیشو دوست داره باید ...

نه تنها افتخارنیس بلکه خیلی صدمه روحی به زن وارد میشه .اماباید همیشه مراقب شوهر بود و تجسسش کرد 

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤
من تو سابقه گوگلش دیدم بعد منم یدونه فیلم گرفتم صحنه داشت نگاه میکردم گفت خوب اینجور چیزارو نگاه میک ...

دقیقا اتفاقی که من تجربه کردم رو تجربه کردی.هربار شوهرم میگفت همکارم دیده کلی هم قسم میخورد.اخرش سابقه گوگلش رو نشون دادم،گفتم ماشاالله همیشه گوشیت دست همکاراته که....خلاصه گردن گرفت،فقط الان فرقش با قبل اینه سابقه گوشیش رو پاک میکنه😑

البته ان شاالله شوهر شما راستش رو میگه 

.....
2731
نمیدونم چند وقته جدا شدی ولی منم اوایل جدایی شاید تا همین چند وقت پیش دلتنگ میشدم و از شدت دلتنگ ...

ممنون عزیزم،آره میدونم درست بشو نبود،یعنی آدم درستی نبودا،خانوادگی مشکل داشتن تازه به دوران رسیده ها هوا برشون داشته بود .مرسی بابت دلداریت

همشون همینو میگن  جالبه

واقعا اخه من همین که ب شوهرم گفتم قسم خود گفت من تو گوشیم همچین چیزی ندارم گفتم بده نشون بدم سریع گوشیشو داد فکرشم نمیکرد همچین چیزی باشه

در دنیایی که روزی                                                                                          روحم جسم خودم را ترک خواهد کرد از دیگران چه انتظار 
وای نمیدونم چرا همه حساسن که شوهرش فیلم ناجور میبینند  خب انقدر بببیند تا کور بشن   اه &nb ...

چه استدلال نامربوطی!! وقتی هر روز عکس؟بستنی اونم با انواع مختلف ببینی قطعا یه روزی دلت هوس میکنه بری یکیشونو بخری.....بعدشم اینا بستنی نیستن.چشم کمکم عادت میکنه .هیز میشه.حریص میشه..تو رابطه هم از زنت دیگه لذت نمیبره چون با انواع و اقسام مدلای دیگه میبینه دل تنوع میخاد....

استارتر منم یه مدت فهمیدم قشنگ باهاش حرف زدم.بدون دعوا بپرس کم میزارم واست؟ دوس ندارم ببینی .حس خوبی ندارم وقتی باهمیم .یادم میاد عکس میبینی همش فک میکنم به اونا داری فک میکنی وقتی با منی ...

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2738
دقیقا اتفاقی که من تجربه کردم رو تجربه کردی.هربار شوهرم میگفت همکارم دیده کلی هم قسم میخورد.اخرش ساب ...

واقعا من بهش یاد ندادم که چطوری بره تو سابقه ولی فک کنم اونجا از کسی بپورسه

در دنیایی که روزی                                                                                          روحم جسم خودم را ترک خواهد کرد از دیگران چه انتظار 
به فکرم زده امشب قبل اینک بیاد دنبالم خودم براش ی چیزاییی بفرستم ببینم چ عکس العملی داره

من از شدت عصبانیت کلی سایت فیلم ناجور فرستادم براش،گفتم بشین تا جایی که در توانته ببین😂😂😂

دیگه برام  مهم نیست کارات

البته خیلی حرص میخورما ولی خسته شدم

.....
بنظر من ک بین اقایون چیز عادی کلانم از چیزای بصری خوششون میاد...منو همسرم شده فیلم یا گیف یا استیکر ...

به نظر من هم اگر زن برای شوهرش پایه باشه و. دل به دلش بده
مرد هم به خاطر. این چیزا سمت کسی دیگه نمیره
با شما موافقم

چه استدلال نامربوطی!! وقتی هر روز عکس؟بستنی اونم با انواع مختلف ببینی قطعا یه روزی دلت هوس میکنه بری ...

قیقا من همیشه فکر اینکه شوهرم وقتی با منه ب کس دیگه ای فک کنه نابودم میکنه

یاد نده،شوهر من گفت عهههه اینو بلد نبودم😑

دقیقا شوهر منم همینو گفت ولی بهش یاد ندادم

2706