2733
2734
عزیزم من دنبال تایید کسی نیستم چون اگه بودم از حرفای بد خیلی اعصبانی میشدم فقط خواستم نشون بدم به دو ...

خانم گل چقدر عصبانی هستی،من چیزی نگفتما کامنتمو دوباره بخون من برات ارزوی موفقیت کردم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم واسه زندگیت دعا میکنم انشالله از حساسیت شوهرتت کم بشه و ازادی بهت بده😘😘😘خداداییتم رحمت کنه ...

سلام عزیزم خوبی خیلی ممنون گلم❣💜😘

زدم تو گوش مشکلات رفت با بزرگترش اومد  
2728
[QUOTE=124857752]عزیزم درگیری رو شما با حرفای زشتتون ایجاد میکنید! چرا نمیخواید قبول کنید عیسی ب دین ...

همچنان در حال تحمیل و بی ادبی! عزیزم به شما اصلا ربطی نداره کی چی میپوشه ک حالا کسی بخواد چیزیو این وسط توجیه کنه! من در مورد عدم اگاهی شما نسبت به دین خودت مثال مطرح کردم!!!! وگرنه من اصلا برام مهم نیست قران چی گفته ک بخوام بنا به قران چیزیو توجیه کنم!!!! بحث من سر تناقصات و اشتباهات شما بود نه حجاب!!!! 

شما این همه ساله چرا قران رو کامل نخوندی؟! چجور دین داری کتاب اول دینش رو نمیخونه؟! چطور شما مبلغ دینتی در حالی ک خودت ازش بی اطلاعی؟! من اینو دارم میگم 

چون سراسر حرفاتون از نگاه اسلام به زن اینو داد میزنه و شما اصلا یک درصدم مطالعه راجع به اسلام و قران و پیامبرش و امامانش و کتب تاریخی در موردش ندارید همچنین ک ندونسته از بقییه دین ها هم صحبت کردید گفتید برعکس بقییه دین ها و بیشتر از بقییه دین ها و...! انگار شما دین شناس هستید و راجع به تمام دین ها مطالعه ی جامع و کامل داشتید!!! 

نهایت اطلاعات شما کتاب های دینی اموزش و پرورش و دولتی و منبر اخوندهاست.. حرفای پای منبری رو تکرار میکنید بدون اینکه به خودتون زحمت بدین خودتون اصلش رو مطالعه کنید! 

در مورد اینکه بنده تازه اطلاع پیدا کردم هم باید بگم خوشبختانه تا در مورد مسئله ای اطلاعات کافی نداشته باشم نه قبولش میکنم نه ردش, بنابراین سال ها پیش تو نوجوونی قران و نهج البلاغه و تفاسیر و کتب تاریخی و..  رو مطالعه کردم چون برام مهم بود ک چخبره و چی ب چیه! کورکورانه چیزیو پرستش کردن و متعصب بودن در مورد کتابی ک نخونده بزارمش رو سرم تو منطق بنده نمیگنجید! 

و صد البته فقط به این کتب اکتفا نکردم و با مطالعه ی عمومی به وسعت دید و عمق نگرشم اضافه کردم 

کاش امثال شما فقط در همون حد دین خودشون یک مقدار تحقیق و تفحص میکردن ببینن از کجا شروع شده و دقیقا چه خبر بوده و دقیقا چی شده و چی میگه, همچنین نقدهارو هم در موردش میخوندن, بدور از تعصبات و تلقیناتی ک باهاشون بزرگ شدن و مهمتر از همه بدور از ترس از فکر کردن و ترس ازینکه وای الان اگه شک کنم اگه چرا و اما و ایا بیارم سنگ میشم (!!!) یه مقدار دقیق میشدن ک واقعا چرا! 

اونوقت مسلما دچار تحول عظیمی میشدین! 

بنده خیلی دوست داشتم کلی مثال بزنم و نقد کنم منتهی حوصله ی ریپلای های متعصبین و چه بسا لغو کاربری رو ندارم بنابراین توصیه میکنم خودتون وقت بزارین کمی تحقیق کنید.. نگید کردمو خیلی مطالعه دارمو داشتم و این حرفا ک بشدت محسوسه فردی ک مطالعه ی جامع و مفید داشته با کسی نداشته... 

جواب منو هرچی ک میدید مهم نیست جواب خودتون رو هم پیش خودتون بدید.. موفق باشید 

همچنان در حال تحمیل و بی ادبی! عزیزم به شما اصلا ربطی نداره کی چی میپوشه ک حالا کسی بخواد چیزیو این ...

عزیزدلم عیبی نداره ، 

منم فقط درحد آگاهی دادن توپست هام حرف زدم ، 

من کی باشم که بخوام برای شما تعیین تکلیف کنم ، خود من هم یه بنده گناهکار خدا هستم ، معصوم که نیستم ، میبخشی که ناخواسته باعث شدم تو اینقدر عصبانی شی دوستم ، خیلی میبخشید ، حلالم کن ، وگرنه من نه تورو میبینم و نه خواهم دید ، اینجا محل گفتمان هس ، منم نظرمو گفتم همین ، و سعی کردم صادق باشم باهات ، 

من نمیگم کل قوانین دینی رو از بر هستم ، من نه بسیجی م ، نه فرزند شهید ، نه ملا ، یه زن متاهل هستم که سعی کردم از ده سالگی که به لطف خدا محجبه شدم و تاثیرات مثبت حجاب رو تو زندگیم دیدم، حداقل تا الان تو این یه مورد چیزی کم نذارم ، چون میدونم و شخصا به این درک رسیدم که منشأ بیشتر گناهان از نامحرم و هوسرانی هس ، باز هم حلالم کن اگه عصبانی شدی دوستم ..

امکان ندارد به طور همزمان افکار خوب و احساسات بد داشته باشید . 
عزیزدلم عیبی نداره ،  منم فقط درحد آگاهی دادن توپست هام حرف زدم ،  من کی باشم که بخوام ب ...

عرض کردم ک هرچییم جواب منو دادی مهم نیست مهم جواب خودت ب خودته 

حالا میخوای ب من بگی عصبانی شدی ببخشید و ازین حرفا... مهم نیست, من فقط امیدوارم شما یکم فقط یکم بیشتر فکر کرده باشی ک شاید بهتره یکم در مورد دینی ک اینهمه ادعاشو دارم و میگم بهترینه و زن توش فلانو بهمانه و... حداقل مطالعه و تحقیق کوچیکی بکنم ببینم واقعا چی ب چیه..  

امیدوارم فقط... 

موفق باشید 

2738
بگو تا جایی ک بتونم کمکی بکنم بهت درخدمتم 

ممنون عزیزم سوالم اینه  برای دوخت این مدل سارافون حتما باید از پشت زیپ بدم؟ 

از جلو دکمه میخوره تا کمر . همین برای پوشیدنش جوابگو نیست؟

خدایا شکرت
دنبال راه حلی ام که نخواد از پشت یا بغل زیپ بخوره ممنون میشم راهنماییم کنی

اولا بستگی ب سایز و اندامت داره 

این مدل دامنش جداس 

قسمت نیم تنه اش هم جداس بعد ب هم وصل میشه 

اگه میخوای کلا زیپ رو حذف کنی 

باید نیم تنه رو جلو باز بدوزی سجاف بدی و دکمه بزاری ک هردفعه راحت مث مانتو دکمه هاشو بازی کنه ک ازاد بشه و بتونی بپوشی 

از بغل هم زیپ بدی بد نمیشه اتفاقا توی دید هم نیس 

شما اندازه دوسانت زیپ رو براش درنظر بگیر و اون قسمت رو نتونستی خودت بدوزی بده ب خیاط 

از این مدلا تو بازار زیاد دیدم ک زیپ ندارن 

بستگی ب کشسانی پارچه هم داره اگه لاغری و پارچه ات هم کش میاد 

شاید زیپ نزنی هم راحت بشه تن کرد 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
الان میزارم

سلام باتو یه سوال داشتم در مورد خیاطی

ببخشید کوتاه کردن استین کتی چجوریاس؟؟

دلم یه چشم رنگی و دماغ عملی و لب ژل زده و ابرو لیفت و فیبروز شده و یه هیکل باشگاهی و روی فرم میخواد