2737
2734
عنوان

بنظرتون سنم چند میخوره هم من هم شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 23361 بازدید | 728 پست
دهه شصتیه بابا...ساسی مانکن اخه؟؟...صد رحمت به تو یارن

خو مگه گفتم دهه شصتی بهش نمیخوره🤔

میگم پسرای نوجوان دهه هشتاد بودن

ساسی مانکن چشه؟؟؟؟ آیا؟؟؟؟  خوشگله

بعد نگفتم شبیه ساسی  ،گفتم شبیه اون دوره که پسرا خودشونو شبیه ساسی میکردن ، شوهرت یخورده مدلش به اونا میخورد

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر من تو ازدواجه دختر خانواده و پول خیلی مهمن ک الحمدالله من هیچکدومو ندارم      

تو ماشالا انقد زیبایی که هرکی ببینتت دیگه کار با پول واینچیزا نداره خدا روشکرکن اگه اینارو نداری حداقل خوشگلی من ک یه قیافه خدادادی هم ندارم  

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2731
خخخخخخ...شوهر منم خوبه هیکلش باشگاه میره😍

مال من باشگاه نرفته خوشتیپ

بلللللللله😂😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
تو ماشالا انقد زیبایی که هرکی ببینتت دیگه کار با پول واینچیزا نداره خدا روشکرکن اگه اینارو نداری حدا ...

عکس لطفا😎😎😎😎

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
اسی عکستو دوباره می زاری؟؟ من ندیذم. 

اسی نیستش رفته برنج خیس بکنه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2738