2726
عنوان

متخصص های سالاد الویه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 27 پست
اونجوری که خوبه منم همیشه آب مرغم رو میریزم توش چسبنده ویکمی شل میشه 

اخه این حالت خمیر به هم چسبید یه جا جمع شد🤣حالا میخواستم خمیر درست کنم اینقدر خوب نمیشد

خدایا به امید خودت نه بنده های بیخودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم من الویه م این مدلیه. سیب زمینی خام پوست میگیرم ، نگینی خورد میکنم. بعد میزارم تو قابلمه آبپز بشه. بعدم بقیه مواد و سس رو میزنم. خیلی عالی میشه😋😋

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
فهمیدی بخاطر سیب زمینه یا منم بگم؟

🤪🤪😂😂😂😂😂😂

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 

عزیزم الویه الویس دیگه هر طور باشه خوشمزس نوش جونتون 

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 
عزیزم الویه الویس دیگه هر طور باشه خوشمزس نوش جونتون 

اخه خالم برا تولد نوه اش یه دیگ بزرگ الویه اماده کرده بود وقتی دیدمش یه حالت شل داشت خوشم اومد

خدایا به امید خودت نه بنده های بیخودت
اخه خالم برا تولد نوه اش یه دیگ بزرگ الویه اماده کرده بود وقتی دیدمش یه حالت شل داشت خوشم اومد

سس رو غلیظ اضافه کردی ؟

اره 

اگه یه خرده به سست اب و ماست میزدی بهتر میشد من این طوری میکنم یه کمی شل میشه تو مزشم هیچ تغییری نداره فقط ابی که اضافه میکنی زیاد نباشه ها