2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آدم خجالتی نیستم اعتماد ب نفسم هم پایین نیست فقط حرفی ک بهم بزنن یادم نمیره چه خوبش چ بدش 

من قبلا اینجوری بودم، ولی وقتی جوابشونو میدم دیگه چیزی تو دلم نمیمونه که بخواد اذیتم کنه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2728

کودکیت چطور بوده اگر کودکی سختی داشتی علت زود رنجیت همینه مشاور میتونه خیلی عالی حالتو خوب کنه حال منو که خوب کرد

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@
کودکیت چطور بوده اگر کودکی سختی داشتی علت زود رنجیت همینه مشاور میتونه خیلی عالی حالتو خوب کنه حال م ...

بی نهایت کودکیم سختی کشیدم جدی میگی مال همینه یعنی

اللهم صل علی محمد و آل محمد

بله مال همینه مشاور بمن گفت تو مثل کسی هستی که جسمش تماما زخمه و کسی باز روی اون زخما حتی یه ضربه کوچیک میزنه و تو دردت میگیره.خواستی مشاور خودمو بهت معرفی میکنم خانم هستن و کارشون فوق العاده.من تلفنی ازشون راهنمایی میگیرم جلسه ای ۷۰

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@

الان رفتم تاپیکاتو دیدم چقدر همدردیم استاتر منم غم بزرگ زندگیم فوت مادرمه البته ده سالم بود و اینکه نامادری داشتم و پدرمم پدری نکرد واسم.خیلی رنجها کشیدم مشاور کمکم کرد با غمهام کنار بیام حتما تو هم کمک بگیر قلبت شفا میگیره

الان رفتم تاپیکاتو دیدم چقدر همدردیم استاتر منم غم بزرگ زندگیم فوت مادرمه البته ده سالم بود و اینکه ...

اره منم بابام کنارم نبود وای که چقدر حرفای دلم زدی به خدا

اللهم صل علی محمد و آل محمد
اره منم بابام کنارم نبود وای که چقدر حرفای دلم زدی به خدا

منکه هنوزم درگیر خشمم از پدرمو دارم از مشاور کمک میگیرم سبک بشم خداییش ما خیلی آسیب دیدیم حیف که بچه و شوهرمون ازمون زده بشن واسه زودرنجی

2706