2726
عنوان

فال میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 119 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیت کردم  

گذشته هاگذشته ‌کینه هارو فراموش کنید،منتظر جواب ی نامه ای هست میاد جواب،سرمشق خیلی ها هستن باید جوری باشن ک دیگران ازشون عبرت بگیرن،امیدوار باشن

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
2728
لطفا واسه منم بگیر😔

توقع زیادی از روزگار داری میخای بی دردسر ب چیزی برسی،سعی و تلاشتو باید خیلی بیشتر کنی،دستتو بگیر ب زانوت و بلندشو ک غیر از خودت هیشکی نمیتونه آینده تو بسازه، و راه حل نجات از فقر و بلاهات همینه.

نیت کردم عزیزم

آبی ک ریخته دیگه جمع نمیشه،درصدد جبران باش،هیچ سری بی گناه بالای دار نمیره نجات پیدا میکنی،کدورت هارو ب خوبی جواب بده،بند های مشکلت باز میشن

برای منم نگرفتی عزیزم نیت کردم🙇

صبر داشته باش،هرچند ک دلت خون میشه ولی رازاتو ب کسی نگو،خدا حق تورو از ستمگر میگیره،ب حاجت رسیدی خدارو فراموش نکن بلکه بیشتر برو سمتش

حالا ک همه چی داره درست میشه بهش پشت پا نزن،چون پشیمون میشی،از دشمن قدیمیت کمک نخواه چون تیشه ب ریشه ...

واسه منم میگیری گلم؟نیت کردم

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است💔شیشه ی بشکسته را پیوند کردن مشکل است💔کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد💔حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است💔
2706