2726
عنوان

چت شوهرم با همکار خانومش ..بیاید بگم .

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظر منم الان زیاد چیز مهمی نیست ولی همینجوری پیش بره مهم میشه ، من به همکار آقاداشتم متاهل و بچه دار یه همکار خانم جدید اومد دختر بود خیلی خوشگل تحصیل کرده از لحظه ای که اومد شروع کردن خوش و بش و تعریف  با هم بیرون می رفتن خرید ومیگفتن همکاریه چیزی نیست کم کم غذا با هم میخوردن ولقمه دهن هم میذلشتن و خیلی کادای دیگه که همه میدونستن رابطه دارن و از مشکلات خصوصیشون و خیلی چیزا به چند ماه نکشید رابطه اونی که نباید شد و خانمش نمیدونم فهمید یا سر چیز دیگه طلاق گرفت اینا بعد 4 سال هنوزن با هم هستن 

خدایا مواظب 
پ چرا دو بار براش تاپیک زدی؟! یا برات مهمه یا مارو....فرض کردی

یا خدا.....

داریم کسایی مثل تو هنوز ، دیگه واصح تر از این.

بابا اول کاری که نمیگه بیا باهم باشیم بیا با باهم بخوابیم خب باید از جاهای ساده تر و مودبانه تر شروع کنه دیگه.

همه به من‌میگن خیلی خوشبینی ، ببین تو کی هستی که‌من به تو میگم.

زود جمع و جور کن بساطشونو

هیچی نیست . اصلا هم نگران نباش . فقط شوهرت در آستانه خیانته . البته برات مهم نباشه

واقعا چرابرابعضیا مهم نیس 

خودشم دختر گفته فکرکن پسرم یعنی کامل خواسته باهم صمیمی بشن بعد چندوقتم هنسراین اون پسرنمیبینه یه زن میبینه بهش وابسته شده وکارتمام

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه