2733
2734
عنوان

عوارض کمبود ویتامین D و اهن در شیرخوار

| مشاهده متن کامل بحث + 4581 بازدید | 27 پست
مرسی عزیزم چشم...

فقط سعی کن از یه جایی مطمعن بخری 

واقعا معجزه میکنه

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
قطره اهن سیدرال گوچه و ویتامین آد بده. هر روز زرده تخم مرغ بده. ماهی خوبه و پرتقال هم خیلی خوبه برای ...

این قطره که گفتید خارجیه؟زرده تخم مرغ یا بلدرچین هرروز میدادم بهداشت گفت یک روز در میون بهش بده 

اره عزیزم اولین دندونش وقتی 5 ماه و 21 روز بود در اومد الان 4 تا داره دوتا دیگه هم داره در میاره

عالیه معمولا کمبود دی باعث دیر درآمدن دوندون و کوتاهی قد میشه

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@
2738
این قطره که گفتید خارجیه؟زرده تخم مرغ یا بلدرچین هرروز میدادم بهداشت گفت یک روز در میون بهش بده  ...

اره خارجیه. از عید به بعد هوا که خوب شد تاپ شلوارکش تنش کن روزا ببرتش زیر افتاب. نور افتاب خیلی خوبه براش. قطره آد رو فراموش نکنی.

اره خارجیه. از عید به بعد هوا که خوب شد تاپ شلوارکش تنش کن روزا ببرتش زیر افتاب. نور افتاب خیلی خوبه ...

نه عزیزم هر روز بهش میدم...میدونین قیمت این قطره چقدر هست؟دکتر گفت لیپوزوفر بهش بدم روزی دو تا قطره چکون

نه عزیزم هر روز بهش میدم...میدونین قیمت این قطره چقدر هست؟دکتر گفت لیپوزوفر بهش بدم روزی دو تا قطره ...

الان فکر کنم حدودای 70 باشه. من با نظر پزشک به بچه ام میدادم. دندون بچه رو سیاه نمیکنه و مزه کارامل میده بچه راحت میخوره. 

پسته و بادوم میشه آسیاب کنم مثلا بریزم تو بیسکویت بهش بدم یا حتما باید مثل فرنی بزارم بپزه؟ مویز و ...

اره .نپزشون هر صب بده میان وعده بده ۴۰ روز کامل بخوره مویز نرم بازش کن بده بخور مکمل قطره هایی هستن تمام ویتامین هارو داره البته خارجی بخراسمشونمیدونم  خرما سیاه له کن 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه