2703
2553
عنوان

معاینه ماهانه

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 23 پست
بله

همینه دیگه خواهر...از بیکاری داری واسه خودت دغدغه میتراشی...بزار انشالله بری خونه بخت...وقت نمیکنی موهاتو شونه کنی...چه برسه به معاینه 

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
حساس نباش من سینه ام کیست داره سالی یکبار چکاب میکنم سه ساله زیر نظر دکترم 

من تا حالا دو سه بار سونو دادم گفته هیچی نیست فقطfccخفیفی  همین 

ولی باز میگم وای الان یکسال شده سونو ندادم نکنه توده باشه بمیرم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خسته شدم دوباره امروز بالای سینم یه چیز سفت کوچولو پیدا کردم افتادم به جون گوگل و خودم😭😭

سینه حالت عادی پر از قلمبه سلمبه اس دنبال چی میگردی توش اگه چیزی باشه سونو نشون میداد دیگه

2456
وای خوبه دلت طاقت میاره😔

خب بامعاینه خیلی استرس میگیرم 6ماهی یدفه میرم سونو میتونی چای سبز وقرص امگا3بخوری پیشگیری میکنه ازسرطان سینه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
خب بامعاینه خیلی استرس میگیرم 6ماهی یدفه میرم سونو میتونی چای سبز وقرص امگا3بخوری پیشگیری میکنه ازسر ...

من از سونو هم مثل چی میترسم میگم نکنه برم بگه یه چیزی هست😭😭

درخواست دوستی قبول نمیکنم

سبک زندگی رو تغییر بدید کافئین کمتر بخورید سبزیجات بیشتر مثل اسفناج هویج انواع جوانه غلات و حبوبات، دم نوش دارچین، حتما ورزش کنید حتی شده پیاده روی، استرس و ناراحتی رو از خودتون دور کنید انشاءالله همه سالم و تن درست باشید

عزیزم سینه خانم از تجمع کیست های ریزه.انقد حساس نباش.گاهی اوقات بالا پایین شدن هورمونا هم باعث تورم میشه.بعدشم بهش فکرنکن.اینکه میگن به هرچی فکرکنی و بترسی دور از جون برات اتفاق میفته

2714
من از سونو هم مثل چی میترسم میگم نکنه برم بگه یه چیزی هست😭😭

منم .قبلش انقدرنذرمیکنم که چیزی نباشه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚