2726
جدا مرسی ازت. فکر کردم اشتباه کردم که کوتاه اومدم

ن اجی جون ، خودت هم اگ دوست داری وتوافق کردی باایشوت میتونی بری سرکار ک غربت اذیتت نکنه، بعدم خودتهران خوبه ، ازنظرکارم بهتر، باشگاه وایتابرو دوست پیداکتی ، بعدم اولش سخت کم کم عادت میکنی و ماهی یبار بیای بری کمتردوری اذیتت میکنه ، من ی خواستگارداشتم ایشونم مث نامزدشما مستونست هم اصفهان کارکنه هم تهران ولی محل سکونت میگف ورامین اخه ورامین خیلی دوره از خودتهران منم محبطشو دوست ندارم، بعدم خودش تهران کارمیکردمیگف خونمون ورامین باشه ، منم گفتم نه من اینهمه بیام شهردور تازه من تنهابمونم ورامین کارم معلوم نیس اونجابتونم بکنم یانه خودت بری تهران کار، گفتم یاخودتهران یابیا اصفهان، گف خودتهران شلوغ فلان😂😑گفتم پس منم نمییام ورامین بشینم خودش بره تهران کار، گفتم پس توبیااینجااول مخالفت کردبعدقبول کرد😶😂بعد مامانش یجوری مخالفت کردعصبلنی شد، انگار من خواستگار پسرشم ، خب اگ ونکپسرشومیخادمنم خانوادمم مهمن گفتم فقط ب شرطی میرم شهردیگ ک شرایط زندگیم بهتربلشه ، اگ اوت قبول میکردخودتهران زندگی کنیم  وماهی یباربیاره خاتوادموببینم قبول میکردم 😅خودمم نیتونستم برم سرکار😅، بعدفکرکن اینافکرکردن من  متوقعم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن اجی جون ، خودت هم اگ دوست داری وتوافق کردی باایشوت میتونی بری سرکار ک غربت اذیتت نکنه، بعدم خودتهر ...

ایول. دمت گرم خوب تونستی مقاومت کنی و نری. بازم دم خواستگاره گرم ک قبول کرد. 

از بس ننه هاشون پر رو ان خخ

2728
عزیزم با سیاست نرمش کن توان لج کنی اصلاخوب نمیشه 

من سره همین لج نکردم باهاش. مگرنه میتونستم پامو کنم تو ی کفش و بگم نه. دیدم درست نیست اول زندگی خودمو بد کنم. نمیدونم چرا انقدر دوست دهره هز خانواده هامون دور باشیم. میگه مستقل باشیم عالیه

ایول. دمت گرم خوب تونستی مقاومت کنی و نری. بازم دم خواستگاره گرم ک قبول کرد.  از بس ننه هاشون ...

😂😂جالبیش این ک بعدمامان پسره بامن قهرکردحالاخوبه بخاطرمخالفت خودش گفتم نه من ک حرفام متطقی بودگفتم یاخودتهران یااصفهان ، مامانش ی دختربراش انتخاب کرده بوداون دخترخ دخترخوبی بودپسره گفته بودنه  بعدمنم گفتم نه پسزم نرف اون دختره روبگیره مامانش بامن قهرکرد خخخ محلم نمیدادفامیلیم من😶😂😂

امیدوارم. نامزد من فقط ی مقداری لجبازه. از اینش میترسم یه کم

همسر منم خودخواه بود زیاد. خودش  و بهتر از همه میدونس. الان‌معتدل شده.

ببین از الان باهاش طی کن.

بگو حالت عادی یک ماه یکبار.

ولی اگر بیماری باشه عروسی مراسمی باشه ممکنه بیشتر بشه ، انعطاف داشته باشه قضیه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار