2737
2739
خیلی براتون ناراحت شدم ، انشاالله به زودی دوباره حالتون بااون جیزی که میخواین خوب بشه ،توروخدا از ته ...

نمیدونم چی شده که این حرفو میزنی عزیزم ولی یه مادر باید خیلی اذیت بشه که از خدا بخواد بچه شو بگیره 

از خدا میخوام هرچی ب صلاحته واست اتفاق بیفته امیدوارم که بدون اینکه سقط کنی دلت شاد بشه و نخواسته باشی سقط کنی

لطفا اگه ب دنیا اومد و دلت شاد بود همینجا بهم بگو

یه روز خوب میاد❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پست شما رو بهار سال ۹۸ میخوندم اشک میریختم.  خیلی آروم میشدم با خوندن این پست. پسر من تو هفت ماهگی قلبش دیگه نزد دنیا روس سرم آوار شد. زندگیم هیچ وقت به قبل از پیرم برنگشته اون شوک منو یه آدم دیگه کرد

ولی این تاپیک واینکه اینهمه ادم شبیهم بودن. و دقیقا همون تاریخ مثل من بودن آرومم کرد. تا خدا سال بعدش یه فرشته یه معجزه بهم داد دنیام سفید شد. حضرت ابوالفضل و حضرت زینب این معجزه رو به من هدیه دادن خدایا شکرت.  اما هیچ وقت این تاپیک یادم نمیره

میخوام بگم امیدوار باشید.

امروز بعد پنج سال تقریبا تو همون روزها دوباره بچم سقط شد. دیگه جون ندارم اما میدونم باز این روزها هم تموم میشه. امید دارم. منتظرم پسرم دوباره بباد بقلم. 

دعام کنید

خیلی براتون ناراحت شدم ، انشاالله به زودی دوباره حالتون بااون جیزی که میخواین خوب بشه ،توروخدا از ته ...

ترو خدا نگو. اینا فرشته ان. ترو خدا. اگه دنیا آوردیش بدیدش به من. من دربه در دنبال یه بچه ام. ازت خواهش میکنم دنیا آمد اذیتش نکنی. باید خیلی مراقبش باشی. شب ها تا صبح بیدار بمونی مواظبش باشی.  

2731

همین بچه فردا تو پیری و کوری میشه همدمت. میشه عصای دستت.   باعث میشه تنها نباشی.  اینها معجزه ان.  عشق هستن. 

همین بچه فردا تو پیری و کوری میشه همدمت. میشه عصای دستت.   باعث میشه تنها نباشی.  اینها مع ...

انشاالله به زودی زود خدا دامنو سبز میکنه و آغوشتو با فرشته پر میکنه ،عزیزم 

انشاالله به زودی زود خدا دامنو سبز میکنه و آغوشتو با فرشته پر میکنه ،عزیزم 

شما حالتون خوبه. بچه حالش خوبه. من بچم دیروز سقط شد. دارم میمیرم از غصه. 😭😭😭 دوستش داشتم.  تنهام. میخواستم همدم تنهاییهام باشه. خودم همیشه تنهام. میخواستم بیاد دخترم بزرگ شد تنها نباشه.  خدایا😭😭😭😭 

منم دو تا بچه تو هفته های 28و30 بارداری از دست دادم ولی به خدای بزرگ شک ندارم میدونم عوضشو میده باید ...

مهری خانوم. نمیدونم هنوز میایی نی نی سایت. اون سال با خوندن پیام های شما و اینکه این همه آدم مثل من هستم دیوونه نشدم. تا چند ماه تو شوک بودم که چی شد. بیسوادی دکترها. بیسوادی دکتر ها بچمو ازم گرفت. فقط این تاپیک میخوندم و گریه میکردم.  الان خدای مهربون یه دختر بهم داده.  

ولی دیروز باز سقط داشتم. اومدم اینجا شاید کارم به تیمارستان نکشه. دیگه نمیکشم. 

2738
مالابازم میگردم برات اره قبلش مشکلات خودتوحل کن بعداقدام کن ولی من واقعانمیتونم صبرکنم دارم میسوزم م ...

یادش به خیر اون روزها با خوندن این نوشته ها آروم شدم. شماها هستتید. بچه دار شدین؟ من یه دختر دارم معجزه اس. معجزه خدای مهربان که تا ابد نوکر خودشو‌بنده هاشم.  ان شا الله هرکسی مثل من اون روزهای سخت را کشید خدا دلش با معجزه روشن کنه. 

من دخترم از امام حسین ع حضرت ابولفضل ع و امام رضا ع دارم تا ابد مدیونشونم 

نمیدونم غریبم. پاس. رها. مهرا. مریم اینا کجان. کدوم شهر. اما من با نوشته هاشون زندگی کردم. فقط میخوندم و گریه میکردم و نمینوشتم

فدات شم شایدحامله شیم دلمون اروم بگیره

سلام مهرا باردار شدی بچه اوردی. یادمه یه گروه زدید و خیلی ها باردار بودن. دیگه نمیدونم چی شد. 

ازتون خبری ندارم.  خدا به همه سلامتی بده. فرزند سالم و صالح بده

این روز ها چون دوباره سقط داشتم یاد این تاپیک افتادم که چقدر ارومم کرد 

من پست شما رو بهار سال ۹۸ میخوندم اشک میریختم.  خیلی آروم میشدم با خوندن این پست. پسر من تو هفت ...

برات صلوات فرستادم عزیزم خیلی ناراحت شدم وقتی پستت رو دیدم 😢 نمیدونم چجوری باهات همدردی کنم کاش میشد بغلت میکردم انشالله که درست میشه 💔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
برات صلوات فرستادم عزیزم خیلی ناراحت شدم وقتی پستت رو دیدم 😢 نمیدونم چجوری باهات همدردی کنم کاش میش ...

ممنونم. کاش همه انسان ها مثل شما مهربون بودن. تو این شرایط سخت  مدیرم بهم زنگ زد گفتم حالم بده دارم میرم بیمارستان فقط گفت عکس ها رو برام بفرست و قطع کرد. نمیدونم بعضی آدم ها کی تونستن اینقدر پست بشن.