2737
2734
دست به کار شو یکی دیگه به خدا کسایی که زندگیشون عاشقانس باید تا میتونن بچه دار شن نسل بی احساس ها و ...

باور کن زایمانم خیلی سخت بود

پسرمو خدا دوباره بهم داد

توی کانال زایمان گیر کرد

دیگه نمیارم

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
باور کن زایمانم خیلی سخت بود پسرمو خدا دوباره بهم داد توی کانال زایمان گیر کرد دیگه نمیارم

الهی بابا منم سر دختر اول تا پای مرگ رفتم اما دومی آسون تره مخصوصا واسه طبیعی ها نگران نباش حیف نیست واقعا بابا به این با محبتی تک فرزند حالا یکم بگذره شاید نظرت عوض بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی بابا منم سر دختر اول تا پای مرگ رفتم اما دومی آسون تره مخصوصا واسه طبیعی ها نگران نباش حیف نیست ...

حالا تا 7سالگیش صبر میکنم ببینم چه میشه

ولی خواهرم 17ساله ازدواج کرده بچه نداره

دلم نمیاد دیگه بیارم

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2728
الهی عزیزم حالا شاید تا اون موقع اونم نی نی دار بشه چه باشعوری 🥰🥰🥰

مرسی فدات

ان شاءالله 

خدا خودش کمکش کنه

خواهرم خیلی خوبه حیفه واقعا

نه بابا توهم زده بودم تو شیردهی هستم پریودم قطع شده بود😂😂

چقدرم ریلکس توهم زده بودید😁😁

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
😂😂😂در حد کچل شدن داریم پیش میریم با این وروجکا اما باز هم شیطونی میکنیم خدا به خیر کنه

وای منم هرماه هم خودم و هم شوهرم سکته میزنیم😖😖

2738