2737
2739
عنوان

آندومتریوز و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1344 بازدید | 135 پست
آخه خیلی از دکترای مطرح رفتم و همشون فقط گفتن عمل و خیلی تحقیق کردم اغلبشون دوباره بیماریاشون عود کر ...

آفرین چقدر خوب آنقدر اطلاعاتت بالاست واقعا دکتر ها خیلی چیزهارو‌نمیدونن همین جوری به یادمون میدن میندازنمون زیر تیغ بی خود بی جهت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین چقدر خوب آنقدر اطلاعاتت بالاست واقعا دکتر ها خیلی چیزهارو‌نمیدونن همین جوری به یادمون میدن مین ...

قسم خوردم درمانم تموم سه و به همه خانومای کشورم اطلاع بدم بیماری زنان چیزی جز سردی رحم و تخمدان نیست

2728

استارتر جان تاپیک خیلی خوبی زدی.کاش ادامش بدی و بیای یه برنامه تغدیه روزانه برای آندومتریوزی هایی که میخوان مامان بشن بگی که همه انجام بدن و در موردش با هم تبادل نظر کنن.

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
استارتر جان تاپیک خیلی خوبی زدی.کاش ادامش بدی و بیای یه برنامه تغدیه روزانه برای آندومتریوزی هایی که ...

عزیزم حتما ببخشید من در حال راه انداختم پیجم برای درمان همه خانوما و با دونستن ساده ترین نکات نه مریض میشن و هم مریضیاشون رو درمان میکنن ریشه ای. پیج منtnslm1

2738

بهترین تغذیه برای آندومتریوز تغذیه سرشار از فیبر هست. میوه زیاد بخورید. تا روده هاتون کاملا روان باشه. گوشت گاو نخورید تخم مرغ کم و فقط محلی بخورید. روغن کارخونه رو کلا حذف و فقط زیتون یا ارده بخورید. صبحانه شیره و ارده بخورید چای رو حذف کنید و بهترین دمنوش ها اسطوخودوس،اویشن،پونه،بابونه،بومادران،پنیرک هست. البته دارچین و زنجبیل گل سرسبد دمنوشهاتون باشه. پریود و حمام کردن یعنی شروع مشکلات. 

عزیزم حتما ببخشید من در حال راه انداختم پیجم برای درمان همه خانوما و با دونستن ساده ترین نکات نه مری ...

ممنون عزیزم پیجتون توی اینستا؟

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
ممنون عزیزم پیجتون توی اینستا؟

بله عزیزم برای اینکه همه بتونن آگاهی پیدا کنن راجع به نکات ساده اما اصولی که رعایتشون مانع بیماری و یا بهبود اون میشه و خواهش می کنم همه بیان و پیج رو فعال کنن. اساس سلامت جامعه سلامتی بانوان و آگاهی اونها از اصول تغذیه است

من کیست شکلاتی سه سانتی داشتم باردار شدم 

سلام عزیزم به مبارکی و سلامتی خوشحال و دلگرم شدم پستت رو دیدم منم تازه فهمیدم دو تا کیست کوچیک و چسبندکی مختصر دارم خیلی نگران شدم همش دارم سرچ میکنم همه جا میگن باعث نازایی میشه شما خیلی طول کشید اقدامتون؟

سلام عزیزم به مبارکی و سلامتی خوشحال و دلگرم شدم پستت رو دیدم منم تازه فهمیدم دو تا کیست کوچیک و چسب ...

نه عزیزم اینطوری نیست اگه تحت نظر باشی میتونی باردار بشی دخترمو بعد شش این یکی هم بعد شش ماه البته اقدامم‌منظم بودند یعنی بعد از پاک شدن یک روز در میون تا ده روز یعنی پنج‌بار اقدام تو هر دوره بعدش شکم بند یا کلیه بند از دور کمرم نیافتادهمش گرم بود بدنم 

2706