2410
2553
عنوان

اوناییکه امشب مسابقه خانه ما رو دیدن بیان.

| مشاهده متن کامل بحث + 1527 بازدید | 100 پست
ببخشی جمله م سوالی بود . واقعا هست ؟؟؟

اره 😂

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اونکه دوتا دختر یه پسر داشتن همه چشم رنگی بودن؟

اره 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
2456
وای من از اون خانواده مشهدی از اون دختره  حرصم‌میگیره همش میخواد خودشو نشون بده اییش

راستی خونواده تپله با دوتا پسره چه نسبتی با هم دارن؟

ادب و شعور مثل عطره...ما واسه خودمون استفاده میکنیم ولی دیگران هم ازش لذت میبرن.
أفق باز ميده  فردا فك كنم ٧ صبح و حدود ١ ظهر بده نسيم

ممنون عزیزم😘

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
تکرارش امشب ساعت 1و فردا بعدازظهر ساعت 3باشه فک کنم

ممنون😘

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
ساعت ۱ بامداد فک کنم شبکه نسیم

مچکر😘

2714
فردا ساعت ۳ شبکه نسیم .

مرسی اسی😘

راستی خونواده تپله با دوتا پسره چه نسبتی با هم دارن؟

دوتا پسره لاغره  برادر زن های  تپله ان

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)