2737
2739
عنوان

چرا هیشکی تاپیک بازی نمیزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 122 بازدید | 37 پست
بازی کردم تموم شد حوصلم سر رفته مادر جان میشه یکم ازون ترشی هات بدی بخورم؟😂😂😂😜😜😜

😁😁😁 باور کن همیشه با خودم میگم نکنه طرفم تو سایت ی بچه 15 ساله باشه همیشه فوبیاشو داشتم امشب سرم اومد😂😂😉😉😉 با هرکی میخواستم بچتم اول سنشو میپرسیدن😂😂

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😁😁😁 باور کن همیشه با خودم میگم نکنه طرفم تو سایت ی بچه 15 ساله باشه همیشه فوبیاشو داشتم امشب سرم ...

😐😐😐بم برخورد من بچه ۱۵ سالم؟

۱۸ رو رد کردم مادرجان نترس 

اتفاقا منم چن سری طرفم ۴۰ ساله درومد😂😂

میشه برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستی؟🙈💜
😐😐😐بم برخورد من بچه ۱۵ سالم؟ ۱۸ رو رد کردم مادرجان نترس  اتفاقا منم چن سری طرفم ۴۰ ساله در ...

اخی... ببخشید عریزم.خودم ی خواهر 21 ساله دارم

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2728
بگو ک مجرده؟ نیاز ب همدرد دارم 😂😂 خودت چن سالگی مزدوج شدی ؟

من 24. اره مجرده قصد ازدواج هم نداره. اوو 18 ک هنو طفل نو پا ب حساب میاد...😁😁

من 24. اره مجرده قصد ازدواج هم نداره. اوو 18 ک هنو طفل نو پا ب حساب میاد...😁😁

تو فامیل ما همچین نوپام نیس تند پاس🙄😐😂

خوشبخ باشی از زندگیت راضی ای؟

میشه برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستی؟🙈💜
تو فامیل ما همچین نوپام نیس تند پاس🙄😐😂 خوشبخ باشی از زندگیت راضی ای؟

هعییی. ن خیلی. همش پوله دیگه زندگی کارمندی جالب نیس.

2738