2733
2734
عنوان

شوهرا تو بارداری زنشون چرا انقدر درکشون میاد پایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1392 بازدید | 118 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اصلا دلم نمیخواد صداشو بشنوم اصلاااا بار اولش نیست آخه میدونمم بار آخرشم نمیشه

اشتباه میکنی . الان عصبانی هستی. بعد همون خانواده شوهرت شاکی میشن دوقورت و نیمشون باقی میاد. آروم باش و با تظاهر و هر چی شده همسرتو رام کن

2731
اشتباه میکنی . الان عصبانی هستی. بعد همون خانواده شوهرت شاکی میشن دوقورت و نیمشون باقی میاد. آروم با ...

میخوام عصر بهش پیام بدم فشارم پایین بوده رفتم بیمارستان آخه تو بارداری همش فشارم پایینه بذارم یکمم اون نگرانم بشه

میشه واسه سلامتی و عاقبت بخیری پسرام صلوات بفرستید😍😍
بگم زیر سرم بودم دیر رسیدم

هر چی میخوای بگی با معصومیت بگو اصلا داد بیداد نکنی ها. بضررته. هر چی پرسید جواب بده با آرامش . بگو انقدر دلم میخواست کنارم بودی. از تنهایی و بی تو بودن داشتم دیوونه میشدم. همشم با آرامش

2738
باید یکمی تظاهر کنی. به این میگن سیاست زنونه

آره همین کارو میکنم

میدونم الان حسابی نگرانم شده اونم بیشتر به خاطر نی نی

شاید این عادت از سرش بیفته

آفرین عزیزم. نمیخوام مثل خونواده شوهر من به تو هم بگن بی سیاست بخاطر صادق بودنت

آره بخدا تا الان خیلی ساده و صادق بودم باهاش برعکس خودش که یه روده راست تو شکمش نیست

دکترم مردا رو کلا راه نمیده تنها میرم دکتر

خب رفتی دکتر، با شوهرت برو، بعد به دکتر مشکلت رو بگو، بعد به شوهرت بگو یه دقیقه بیا دکتر کارت داره.

من با اینکه خودم دانشجوی پزشکی م، گاهی دکتر بگه، شوهرم خیلی بیشتر رعایت می‌کنه تا اینکه خودم بگم.

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله