2737
2739
سلام عزیزم منم میخام برم پیش همین دکتر برای بیضه پسرم. عملش و آزمایشاش چطور بود؟ بیهوشی کامل میکنن ب ...

بيضه پسرم ميرفت بالا

دكتر فيكس كردم كه بالا نره

تخليه نكرد اصلا 

مشكل پسر شما هر چي باشه همون طور كه به سلاحشه عمل ميكنه 

انشالله زرد خوب ميشه

زیباترین افکارم را که جمع میکنم ....
دسته گلی میشود شبیه تو....پسر عزیزم عاشقانه تورا دوست دارم
بيضه پسرم ميرفت بالا دكتر فيكس كردم كه بالا نره تخليه نكرد اصلا  مشكل پسر شما هر چي باشه همو ...

منم گسرم همینطوره تو سونوگرافی نوسته تو محل انتومیک خودشون هستن دوتا بیضه ولی داخل کیسه نمیان همش بالا وایمیسن. حالا میخوام برم پیشش ببینم چی میگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزيزم دكتر خوبيه بله بيهوشي داره دو سالشه صد در صد نميزاره كه بي حسي بشه چون ميترسه ازمايش ...

سلام عزیزم .منم میخوام دکترروزرخ ببرم تحت نظر خالق نژاد هست میخوام ایشونم نظر بدن دکترخوبین؟شما ۸شب بیمارستان بودین؟

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2728
یه سوال داشتم این دکتر اورولوژی هست اخه پسر من التش کج وقتی دیش میکنه بیشتر معلومه دوماهش ختنه نکردم ...

سلام عزیزم مشکل پسرتون احتمالا هایپوسپادیاس بوده چی شد؟عمل کردید؟اگه جواب بدید ممنون میشم

خداروشکر خیلی خوشحال شدم .بخیه ها خیلی زمان میبره برای پسر من که یه نزدیک  به یک ماه و نیم ...

سلام 

من پسرم مشگل فتق داره

باید عمل بشه

میخاستم یه تحقیقی از این دکتر داشته باشم

دوستم بهم معرفی کرده

سلام شبتون بخیر بله پسر من اول اسفند عمل شد پیش دکتر روزرخ بیمارستان نیکان ، خیلی عمل راحتی بود فکر ...

سلام عزیزم میشه در مورد عمل بچتون بیشتر توضیح بدین الهی خیر ببینی

من نوزادم 3ماهه اس و نارس دنیا اومد هفته پیش بردم پیش دکتر روزرخ گفتن عمل میخواد حالا هم میتونی بیمارستان نیکان عمل کنی هم بیمارستان مفید بنظرتون کجا ببرمش و اینکه چند ساعت بچتون ناشتا بود 

سلام عزیزم میشه در مورد عمل بچتون بیشتر توضیح بدین الهی خیر ببینی  من نوزادم 3ماهه اس و نارس د ...

سلام ایشاالله که بچتون همیشه سلامت باشه 

ناشتایی فکر کنم  که از شب قبل چیزی نخورد تا عمل که قبل ظهر بود ،،در کل عمل خیلی راحتیه و مراقبت خاص و سختی بعدش نداره ..حتی بچه های بزرگ‌تر و بعد از عمل  شب آخر وقت مرخص میکنن ولی ما شب موندیم  ،،در رابطه با بیمارستان خوب بیمارستان خصوصی  خلوت تر از دولتیه و رسیدگی به بچه ها بیشتره،،

2738
سلام ایشاالله که بچتون همیشه سلامت باشه  ناشتایی فکر کنم  که از شب قبل چیزی نخورد تا عمل ...

مرسی عزیزم خدا بچه تو برات نگه داره 

فقط در مورد ناشتایی نوزاد سه ماهه ک نمیتونی انقدر طاقت بیاره 😔

مرسی عزیزم خدا بچه تو برات نگه داره  فقط در مورد ناشتایی نوزاد سه ماهه ک نمیتونی انقدر طاقت بی ...

حالا شاید در رابطه با بچه سه ماهه شرایط فرق داشته باشه ،،مگه الان باید جراحی بشه یا یکم بزرگ‌تر بشه؟

حالا شاید در رابطه با بچه سه ماهه شرایط فرق داشته باشه ،،مگه الان باید جراحی بشه یا یکم بزرگ‌تر بشه؟

گفته الان باید جراحی بشه  شما تو کامنت های قبلی نوشتین ناشتا نگه داشتن بچه تون سخت بوده. اون موقع پسرتون چند وقتش بوده؟ 

خیلی میترسم برام دعا کن از روزی ک دنیا اومده خیلی سختی کشیده و اینکه میخواد ختنه هم همزمان انجام بشه 

گفته الان باید جراحی بشه  شما تو کامنت های قبلی نوشتین ناشتا نگه داشتن بچه تون سخت بوده. اون مو ...

پسر من ۱۱ ماهش بود یعنی ۳ سال پیش 

شرایطتون ‌و کاملا درک میکنم من هم ۱۱ ماه شب و روزم این بود که سرچ کنم ‌و بخونم ..٫ولی واقعا  قبلش فکر کردن بهش خیلی سخت تر بود روز عمل و بعدش خیلی خوب بود همه چی .

سلام شبتون بخیر بله پسر من اول اسفند عمل شد پیش دکتر روزرخ بیمارستان نیکان ، خیلی عمل راحتی بود فکر ...

سلام .‌پسر من هم مشکل داره . میشه شماره بدید من باهاتون صحبت کنم ‌ خیلی نگرانم 

2706