2737
2734

پدربزرگ‌من خان بوده و خیلی پولدار بوده به مادرم ندادن شکایتم کردن روش فقط از یه خونه رسید همین بقیشو خوردن کلی زمین و باغ و زمین کشاورزی هیچی!😿

اون یکی پدربزرگم فرش فروش بود بانک و اینا نمیشناخت پولاشو میذاشت زیر بالشتش بعد مرگش عمو کوچیکم همه ار. برداشت رفت مغازه و خونه خرید مغازش الان ۳یا۴میلیارد پولشه خونه اشم بالای ۱میلیارد

به بابای من تو یه روستا دور افتاده یه باغ کوچیک دادن بابامم رد کرد رفت ۸میلیون اینا گرفت😐

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
من فقط شنیدم پول ارث به کسی وفا نکرده

حرف بسیار غلطیه

دوست بابام یه ارث کلفت بهش رسید بیا و زندگیشو ببین از این رو به اون رو شده 

خیلی خوب و عالی به بچهاشم همون موقع نفری یه تیکه زمین به ارزش صد میلیون داد🤗

من مست و تو دیوانه مارا که برد خانه..،صدبار تورا گفتم کم خور دوسه پیمانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارث پدرشوهرم، فروششون سخته مشکل دارن بعضی چیزا، حرف و حدیث و جنجال و کدورت که دیگه حرفشو نزن، برادرشوهرم و چندماهه اصلا ندیدیم نمیاد ب مادر پیرشم سر بزنه. 

ما مستاجر بودیم با پول ارث و وام خونه دار شدیم

مامان 2تا دختر کوچولوی ناز هستم🥰
من هر کیو دیدم ارث برده ...ارثه شده خرج دوا دکترش ..نمیدونم چرا اینطوریه

یعنی چی این حرف 

حالا چون به شما ارث نرسیده یا نخواهد رسید تو دل همه رو خالی نکن 

اتفاقا من یکیو میشناسم با پول ارث باباش شرکت زد و پول رو پول و اتفااااقا حال همشونم خیلی خوبه و خودشونم میگن هرچی داریم از بابامون داریم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2728
چرا بعضیا میگن پول ارث بی برکته .این چه حرفیه .یعنی همه ما تلاش میکنیم   تا چیزی داشته باشیم که ...

چون حتی به اینم که با غم زیاد به بقیه میرسه حسودی میکنن

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
خداروشکر دست راستت رو سر من

فروختن مال ارثی سخته چون قیمتی که خریدار میخاد بخره بعضی ورثه راضی نیستن بعضیاشونم عجله دارن میخان سریع ب پولشون برسن. وضعیت ما الان همینه، ما کلی بدهی داریم میخایم سریع بفروشیم اموال و، برادرای شوهرم میخان صبرکنن به قیمت خوب بفروشن حتی اگه چندسال بگذره

مامان 2تا دختر کوچولوی ناز هستم🥰
2738

والا واسه ما چندین میلیارد ارث رسیده از پدربزرگم ولی عمه هام قانع نمیشن خیلی حسود تشریف دارن یعنی زیاده خواهن خیلی هم زیاده خواهن ،، کاش اصلا ارث نمیرسید کل فامیل از چشمم افتاده ،، بهشون بیشتر از حدی که میرسه دادن ولی باز قانع نمیشن وضع مالیشونم خوبه ها ولی از لحاظ ذهنی خیلی فقیرن متاسفم واسه خودم با همچین ادمایی فامیل شدم

سلام من هم در بحث وکالت ارث در صورتی که سوالی باشه در خدمت هستم و می توانید از همین سایت و یا با مراجعه به سایت https://hagh-gara.ir سوالات خود را بپرسید خوشحال خواهم شد به عنوان یک عضو از این گروه کمک کنم ضمنا توی  سایت در خصوص سهم الارث مادر  و طبقه بندی گیرندگان ارث و...مطالبی را گفتم می تونی مراجعه کنی و بخونی اگر خواستی می تونی با شماره واتساپ 09199075966 تماس بگیری 

تنها مشکل ارث میدانید چیست؟ 

حسادت شدید اطرافیان... 

از پدرم به ما بچه ها ارث رسید. خواهر و برادرها و مادر. 

الان خانواده شوهرم  مادرشوهرم و برادرشوهر هام دارن از حسادت میترکن. اینقدر تیکه و متلک می اندازن. اینقدر زبونشون نیش داره. وحشتناک. 

مادرشوهرم به من زنگ زد عید نیا خونمون!! خیلی بی ادبه. شوهرم خیلی ناراحت شد. 

وا  چرا اینقدر حسودن؟   خودشون ماشالله دستشون به دهنشون میرسه.  یکسره به من میگن خوش به حالت. من ناراحت میشم. 

2706