2733
2739
عنوان

مخالفت خانواده

| مشاهده متن کامل بحث + 1699 بازدید | 133 پست
اهان باز خوبه  اینا عقد کوتاه بودن     منم اولین تجربمه نمیتونم دل بکنم لامصب

داری راهی که من رفتم میری اخرش جهنمه شک نکن داری فریبش میخوری در حق خودت ظلم نکن

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
داری راهی که من رفتم میری اخرش جهنمه شک نکن داری فریبش میخوری در حق خودت ظلم نکن

ممنون عزیزم از راهنماییت.

من اوالاش خودم خیلی مخالف بودم . اما چون انقدر گفت که تو رو خدا پدر و مادرتو راضی کن یه بار منو ببینن ، من کم کم بهش علاقه مند شدم .

ولی فقط میخواستم یه بار خانوادم ببیننش بعد بگن نه 

اونم فقط بخاطر دوست داشتنم ، گفتم ناراحت نشه 

و بعد غصه شو نخورم 

بنظرت کار بدی کردم ؟  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون عزیزم از راهنماییت. من اوالاش خودم خیلی مخالف بودم . اما چون انقدر گفت که تو رو خدا پدر و ماد ...

پدرم حاضر نشد حتی یکبار ببینتش 

من و مجبور کرد از کارم بیام بیرون که فکرش از سرم بپره ولی باز نشد  

هیچ کس هم ندارم باهاش حرف بزنم .

2728
عزیزم یعنی میگی زن باید نیاز جنسیشو سرکوب کنه؟ بابا دخترا هم نیاز دارن و لذت میبرن چرا فکر میکنی لذت ...

دقیقا امثال تو اگر جایی از ازدواج دختر ۱۷ساله صحبت بشه میگین کودک همسری اونوقت سواستفادا ی جنسی از دختران را به اسم نیاز جنسی توجیهش میکنی 

کاش اونقدر شرافت داشته باشیم که بفهمیم یه دختر یا حتی پسر زیر ۱۸سال نیاز به رشد و شکوفایی داره اونم نه تنها تو زمینه ی جنسی تو همه ی ابعاد چه جسمی چه روحی اونوقت امثال شما فقط دنبال پرورش بعد حیوانی ادمها و مبلغ اونید 

مسلما دختران زیادی هم که بیراهه برن حرف تو به مزاجشون خوش میاد ولی بیراهه رفتن اونها هم مسببش از اول یه فرد سود جو یا یه ادم سمی و بیمار بوده

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

عزیزم ملاک این ک کسی مناسب شما باشه برای زندگی، 

ففط این نیست ک دوست داشته باشه!!

قبل ازدواج دوتاچشم داری دوتا دیگه ام قرض بگیر خوب ببین و بعد ازدواج همون دوتارو ام ببند!!

چشماتو خوب واکن و ببین

بعد ازدواج همه ی این علایق و دوست داشتن ها ممکنه از بین بره  چون الان این علاقه یه جورایی ترشح هورمون هاست و شاید هم وسوسا ی شیطان...

علاقه و محبتت رو بریز دور

از خدا بخواه ک چشماتو واکنه

همه ی ما این فشار و سختی قبل ازدواج رو داشتیم...شماهم تا اینجا تحمد کردی تا آخرش پاک برو جلو... این مرد هم یکی هست مثل همه ی خواستگارای دیگه تون...

فقط ب دوست داشتنش نگاه نکن گلم خواهش میکنم ازت

حب الشی یعمی و یصم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
عزیزم یعنی میگی زن باید نیاز جنسیشو سرکوب کنه؟ بابا دخترا هم نیاز دارن و لذت میبرن چرا فکر میکنی لذت ...

خب برطرف کنه ولی از راه درستش!

رفع نیاز هم راه درست داره هم غلط!

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
دقیقا امثال تو اگر جایی از ازدواج دختر ۱۷ساله صحبت بشه میگین کودک همسری اونوقت سواستفادا ی جنسی از د ...

واقعا نمیدونم چی بگم که اینقدر درکتون پایینه که حتی حرفای منو نفهمیدید من مگه گفتم فقط باید به این بعد توجه بشه میگم ی دختر پسر عاشق همن و رابطه دارن این چه اشکالی داره ک باکره نباشه شما فقط میگی دختر باکره باشع یعنی نهایت پاکیه بعدم چه جوری خطبه عقد ک در اب ازای مهریه دخترو میفروشه اشکال نداره؟ اونوقت رابطع جنسی با عشق اشکال داره و سو استفادس؟ بعدم این بعد به قول شما حیوانی ی نیاز طبیعیه بدنه 

2738

بعدم دختر خودش عقل داره میفهمه میتونه برای بدنش تصمیم بگیره و شایدم خودش این نیازو داره و ادم ب قول شما سمی و مریض تشویقش نکرده دختر قرن ۲۱ اجازه نمیده مذهب دین جامعه بش تحمیل کنن با بدنش چیکار کنه خودش حق انتخاب داره 

ممنون عزیزم از راهنماییت. من اوالاش خودم خیلی مخالف بودم . اما چون انقدر گفت که تو رو خدا پدر و ماد ...

نه نکردی اما اگه میبینی تو شرایط من می افتی تمومش کن با مشاور صحبت کن ببین چی بهت میگه

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
اون حسش به من خیلی بیشتر  من به خاطر خانواده نمیتونم زیاد اصرار کنم‌ چون قبلا زیاد اصرار کردم ...

دلایل دوست داشتنت اصلا صحیح نیست 

تجربم را بهت میگم ادمهایی که هر کار بکنی بهشون بر نمیخوره اونها برات نقشه دارن چه زن چه مرد چه دوست چه دشمن اگر دیدی هر رفتاری کردی ناراحت نشد و سعی کرد باز پیشت بمونه این از گذشتش نیست از نقشه ای هست که برات داره  اون دنبال اینه هر جورشده به هدفش برسه کاری به احساس تو نداره و خودشم یه ادم احساسی نیست حتی اگر پر از حرفهای احساسی باشه البته  پدرو مادر یا همسر و فرزندان ادم که شریک زندگیتن منظورم نیست یکی مثل این اقا که خواستگارته به خودشم اجازه دادا مخفیانه بدون احازه پدرت باهات بمونه و ازت سو استفاده هم بکنه خیلی ادم خطرناکیه

از این اقا بترس و ازش دوری کن 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
ببخشید چه طور اونایی که خیلی دوسشون داشتی و فراموش کردی ؟ من فکر اینکه نبینمش هیچ وقت روانیم میکنه& ...

با گذشت زمان

اون موقع ک بودن فک میکردم بدون اونا نمیتونم نفس بکشم.وقتی ترکم میکردن تا حد مرگ افسرده میشدم.حتی اگر خیانت میکردن من میگفتم مهم نیست فقط باشن...هر کار کردن مهم نیست

همین آخریه منو بدون دلیل ترک کرد من تو یه ماه دوبار پریود شدم و از بس غصه خوردم سه کیلو تو یه ماه از وزنم کم شد.فکر میکردم قلبم متلاشی شده.

اما الان که با یه نفر دیگه ازدواج کردم هزار بار شکر میکنم که با اونا نموندم.و با خودم میگم من چقدر احمق بودم.الان میفهمم که باید عزت نفس میداشتم و باید خودمو خیلی بالا میگرفتم تا اونا واس بدست آوردنم تلاش میکردن

من فرصت نداشتم کامنتا رو بخونم اما میگم تو تلاش نکن که به نامزدت برسی و اصلا هم خودتو در دسترسش نزار.بزار اون تلاش کنه بزار اون دل مامان و باباتو بدست بیاره.بزار اونقدر خودشو ب بابات ثابت کنه تا بابات خودش راضی بشه.لازم نیس تو از خودت مایه بزار.باور کن اینطوری ارزشت بیشتره

و یه چیزی هست اگر باهاش رابطه عاطفی رو شروع کنی بعد چند ماه واسش طبیعی میشی یعنی انگار مزه تورو چشیده و بعد شاید شاید بزارتت کنار

ب هرحال نزار از بابت تو خیالش راحت بشه.شعار نیست ولی مردا عاشق جنگیدن هستن... وقتی براش در دسترس باشی دیگه تلاشی نمیکنه و تازه میشینه و میگه من خوبم من ایرادی ندارم.ایراد مامان و بابای تو هستن که منو قبول ندارن.

طرف خونوادت باش.من با همسرم همو خیلی دوست داشتیم اما شب خواستگاری کلی دعوا شد سر مهریه منم گفتم هرچی بابام بگه.گفتم حتی اگر بابام بگه نه جواب منم منفیه

همین کلی ارزش داشت جلو همه.هم اونا از بابام حساب میبرن و هم بابام بخاطر این کارم خیلی هوامو داره