2733
2734
عنوان

اخراج شدم حالا موندم چیکار کنم میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 4316 بازدید | 149 پست
بلد نیستم بخونم شما دعای خاصی بلدی؟ 

من فقط میدونم یه آیه از سوره یس بخونی خوبه ،یادم نمیاد کدوم آبه ست، سرچ کن میاره 

غسل به شیوه همیشگی با نیت اویس قرنی انجام بدی واسه عزیز شدن خوبه.. ولی بااعتقاد کامل جفتش انجام بده، نتیجه رو هن بخدا بسپار هرچی صلاحه

من فقط میدونم یه آیه از سوره یس بخونی خوبه  ،یادم نمیاد کدوم آبه ست، سرچ کن میاره  غسل ...

مرسی گلم انشالله خدا هر چی میخوای بهت بده دوست مهربون💋💋💋😘😘😘🌹🌹🌹☀️😍👌

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی گلم انشالله خدا هر چی میخوای بهت بده دوست مهربون💋💋💋😘😘😘🌹🌹🌹☀️😍👌

خواهش میکنم عزیزم.. راستش الان تایپیکای قبلیت رو خوندم  خیلی ناراحت شدم.. الان داری با پدرت زندگی میکنی؟؟ همون کاریه حقوقش400تومنه رو میترسی ازدست بدی یا سرکار بهتررفتی؟ 

خواهش میکنم عزیزم.. راستش الان تایپیکای قبلیت رو خوندم  خیلی ناراحت شدم.. الان داری با پدرت زند ...

آره هنوز با پدرم زندگی میکنمآره گلم همون کاره اما الان حقوقم شده 500 تومن 

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
2731
آره هنوز با پدرم زندگی میکنمآره گلم همون کاره اما الان حقوقم شده 500 تومن 

چرا نمیری تهران با چندنفر همخونه شو اونجا کم کم 1500 بهت حقوق میدن بابیمه .. باباتم مجبور میشه بره سرکار... تو الان کارگری کارخونه هم بری بهت نزدیک دوتومن حقوق میدن 

چرا نمیری تهران با چندنفر همخونه شو اونجا کم کم 1500 بهت حقوق میدن بابیمه .. باباتم مجبور میشه بره س ...

والا بخدا نمیدونم دیگه باید چیکار کنم فکر میکنم باید برم تهران وگرنه توی شهرستانمون با این سختی و تنهایی نابود میشم

والا بخدا نمیدونم دیگه باید چیکار کنم فکر میکنم باید برم تهران وگرنه توی شهرستانمون با این سختی و تن ...

رشته تحصیلیت چیه؟؟ 

ازهمین الان دنبال کار و همخونه باش تو تهران.. اینجوری عمرت به فنا میره... الان خواهر دوستم چندساله تهران کارمیکنه  ومستقله به خانوادشم کمک میکنه 

رشته تحصیلیت چیه؟؟  ازهمین الان دنبال کار و همخونه باش تو تهران.. اینجوری عمرت به فنا میره... ...

حقوق خوندم اما زبان انگلیسی و فرانسوی هم بلدم گاهی وقتا ممکنه ترجمه هم سفارش بگیرم اما تن شهر کوچیک واقعٱ پول زیادی نمیدن واسه ترجمه

2738
حقوق خوندم اما زبان انگلیسی و فرانسوی هم بلدم گاهی وقتا ممکنه ترجمه هم سفارش بگیرم اما تن شهر کوچیک ...

اوه چه اکتیوی که دوتازبانم مسلطی.. بخدا حیفی بخوای تو این شهرکوچیک بمونی، خاله و داییت اینا که حمایتت میکنن با کمک اونا برو تهران.. الانم که گفتن اخراجت میکنن عدو شده سبب خیر.. اگه تو تهرانذفامیل دلسوز داری یه مدت برو پیششون تا کار و همخونه پیداکنی

راستی زبان فرانسه چجوری یادگرفتی بلا؟؟ 

اوه چه اکتیوی که دوتازبانم مسلطی.. بخدا حیفی بخوای تو این شهرکوچیک بمونی، خاله و داییت اینا که حمایت ...

آره حدا رو شکر خانواده مامانم دلسوزن و حمایت میکنن. فرانسوی رو با دی وی دی آموزشی و کلاس خصوصی یاد گرفتم البته از طریق ایمو استاد کلاس رو برگزار میکرد

آره حدا رو شکر خانواده مامانم دلسوزن و حمایت میکنن. فرانسوی رو با دی وی دی آموزشی و کلاس خصوصی یاد گ ...

پس دست بکارشو اینجا نمون..الان تو سنی هستی که هرجا بری راحت قبولت میکنن واسه کار ،دیر بجنبی پشیمون میشی

حسابداری هم اگه علاقه داری برو یه دوره ببین نرم افزارش یادبگیر ، کمک حسابدارشو 

پس دست بکارشو اینجا نمون..الان تو سنی هستی که هرجا بری راحت قبولت میکنن واسه کار ،دیر بجنبی پشیمون م ...

ممنون از راهنماییت دوستم... آره حسابداری هم خوبه و فکر کنم پولسازه

چي بگم كاش يه نفر اينجا بود وارد به بيمه راهنماييم ميكرد دقيقا چكار كنم؟ الان فقط ميدونم مرخصيم تم ...

سلام. 

شما اگه تا پایان مرخصی قراردادت تموم نشده باشه باید اجازه بده برگردی سرکار. 

اگه اجازه داد که هیچی 

اگه نداد و خواستی بری بیمه بیکاری نامه عدم نیاز ازش بگیر. 

ولی اگه بهت نامه نداد و گفت نیا سرکار. 

برو اداره کار ازش شکایت کن پدرش رو درمیارن

درضمن حواست باشه برگه سفیدامضا ای چیزی بهت نده امضا کنی 

خدایا شکرت😍
سلام.  شما اگه تا پایان مرخصی قراردادت تموم نشده باشه باید اجازه بده برگردی سرکار.  اگه ...

ممنونمممم عزيزم از راهنماييت...

دوست داره شفاهي نرم سركار

قرار دادم تموم نيست

واقعا تصميم دارم به خاطر نامردي كه درحقم كرده ازش شكايت كنم...ميرم سركار و تا نامه نداده ادامه ميدم

منم تو کارم بی دقت بودم، اصلا خودکار عمل نمیکردم، واسه همین چیزا اخراج شدم...اگه تجربه وراهکاری داری ...

تهیه لیست از کارها 

انجام هر کاری در بهترین زمان ممکن نه دقیقه ۹۰ 

چک کردن دوباره کارها و تیک زدن 

2706