2737
2734
عنوان

خانمایی ک جدیدا سزارین کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوماه قبل سز شدم بچه بریچ بود ؛ هزینشم بیمه تکمیلی داشتیم ۹۰۰ شد بیمارستان خصوصی 

اگه بریچ نبود امکان سزارین نبود اصلا

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
دوماه قبل سز شدم بچه بریچ بود ؛ هزینشم بیمه تکمیلی داشتیم ۹۰۰ شد بیمارستان خصوصی  اگه بریچ نبو ...

خوشبحالت کاش بچه ی من بریج میشد ولی نمیشه  

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
2728
خوشبحالت کاش بچه ی من بریج میشد ولی نمیشه    

اخی من از اول بریچ بود انقدر به دخترم گفتم مامان تکون نخوریا😂😂😂

انشالله شماهم سز بشی من که خیلی راضیم از سزارین

[QUOTE=115882449]اخی من از اول بریچ بود انقدر به دخترم گفتم مامان تکون نخوریا😂😂😂 انشالله شماهم سز بشی من که از من قشنگ سرش وداده پایین ک سزارینی نشه  

من الان ۲۰ روزه درگیرشم.شاید شهرشما فرق داشته باشه برا ماکه اینجوزیه

من که فعلا باردار نیستم ولی خب چون قصد دارم اقدام کنم دنبال کارای بیمه تکمیلی هستم حالا الان به همسرم زنگ زدم گفت می پرسه چون هنوز قرار داد بیمه تکمیلی براشون نیومده تو این هفته می یاد 

من که فعلا باردار نیستم ولی خب چون قصد دارم اقدام کنم دنبال کارای بیمه تکمیلی هستم حالا الان به همسر ...

این وباید از بیمارستان های طرف قرار داد بااون بیمه هم‌پرسید چون اون بیمارستان هم هست که باید قبول کنه

2738
بچه اولتون؟  تا الان اذیت نشدی ؟

بچه اولمه والا ویار داشتم وحشتناک تا ۲۳ هفتگی بالا میارم کلی هم وزن کم کردن کلا بارداری سختی داره دیگه

این وباید از بیمارستان های طرف قرار داد بااون بیمه هم‌پرسید چون اون بیمارستان هم هست که باید قبول کن ...

وقتی بیمه می خواد هزینه بده به بیمارستان چه ربطی داره اخه🙄به دکتر که انتخاب می کنی هم ربط داره من کلا تحت نظر یه دکتر م چند سال از اون یعنی بپرسم؟

[QUOTE=115882449]اخی من از اول بریچ بود انقدر به دخترم گفتم مامان تکون نخوریا😂😂😂 انشالله شماهم سز ...

عزیزم...

حالا شاید طبیعی راحت تر زایمان کنی توکل کن به خدا 

وقتی بیمه می خواد هزینه بده به بیمارستان چه ربطی داره اخه🙄به دکتر که انتخاب می کنی هم ربط داره من ک ...

دکتر کاری نداره کمیسون بیمارستان باید تایید کنه ک شما حتما سزارینی هستی تا بیمه هزینخ رو بده مگه اینکه اورژانسی بشه زایمانت تا بیمه کل هزینه رو بده 

بچه اولمه والا ویار داشتم وحشتناک تا ۲۳ هفتگی بالا میارم کلی هم وزن کم کردن کلا بارداری سختی داره دی ...

اون که اره سخت واقعا انشالله به سلامتی به دنیا بیاد 

می دونی آخه من می گم می ترسم چون شنیدم اون حالت درد زایمان اینا بیشتر ژنتیکی چون خیلی ها مثلا می گن طبیعی بودن اصلا اذیت نشدن

ولی من هم مادرم سر من هم مادربزرگم سر مادرم چند روز درد داشتن خیلی اذیت شدن

2706