2726
عنوان

شما روز تولدتون چ حسی میشید؟چرا من اینطوری ام ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1495 بازدید | 68 پست
اخی عزیزم .ان شاالله سالها عمر با عزت داشته باشی. منم ۳۱ رو تموم کردم. من هنوز مادر نشدم .اقدامی ا ...

من سر هر دو تا بچه کلی درد پریود داشتم. حتی احساس میکردم پریود شدم. اما نشدم و حامله بودم

هفت بار افتادی, هشت بار برخیز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزییییزم .من دیگه از ادما توقع ندارم منتظر ی سورپرایز از خدام.💙

وای گفتی

منم همینطور

ان شاالله زود زود سوپرازی که میخوای میاد

واسه منم دعا کن

تولدتم مبارک باشه  

البته من فعلا بچه نمیخوام

ان شاالله به وقتش اونم از خدا میخوام

الان درس و کارم خیلی برام مهمه

ان شاالله اونی که میخوام بشه

واقعا بیشتر از یه ساله دارم تلاش میکنم

2728
من سر هر دو تا بچه کلی درد پریود داشتم. حتی احساس میکردم پریود شدم. اما نشدم و حامله بودم

اخی خدا از زبونت بشنوه .موعدمو دیدم توی تقویم، ۲۸ آذره .نمیدونم اون درد دیشب چی بوده

خخخخ  من خانواده ام همه نماز خون من نه. شوهرم خانواده اش همه  نماز نخون .خودش نماز خون. ...

منم شوهرم نمیخونه 🤣😅

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
ان شاالله زودی ی خونه خوب نصیبتون بشه

ممنون عزیزم😍

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.