2737
2734
عنوان

بچه داری چقدر سخته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 40 پست

بچه من رفلاکس داشت پدرم درومد تا چهار ماه...فقط تو بغلم میموند همش باید ایستاده بهش شیر نیدادم به حالت عمودی میگرفتمش که شیر برنگرده بالا.خوابش بد بود تو خواب شیر میومد تو گلوش گلوشو میسوزوند گریه میکرد بیدار میشد.فقط تو بغل و ذر حال راه رفتن میخوابید...واقعا صاف شذم خیلیییییییی سختتر از چیزی بود که فکر میکرذم.شکر خدا بعد چهار ماه راحتتر شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه من رفلاکس داشت پدرم دروند تا چهار ماه...فقط تو بغلن میموند همش باید ایستاده بهش شیر نیدادم به حا ...

ینی ممکنه دختر منم خوب شه تا ۴ ماهگی؟ 

اصلا خواب نداره طفلی تا میذارم تو حاش بیدار میشه خودمم دیگه عین زامبیا شدم از بیخوابی

🔵🔵🔵وزن اولیه 
ینی ممکنه دختر منم خوب شه تا ۴ ماهگی؟  اصلا خواب نداره طفلی تا میذارم تو حاش بیدار میشه خودمم ...

ایشالا که میشه اکثرا تا ۶ ماه خوب میشن حالا بعضیا یکی دو ناه زودتر بعضیا یکم دیرتر ولی بالاخره تموم میشه انشاالله🙏دعاتون میکنم چون میدونم چی میکشی

2728
آخی چه زود بچه دار شدی عزیزم😘 مرسی واسه راهنماییت❤

خواهش میکنم گلم اره الان دخترم شیش سالس خیلی زود میگذره فقط اگه شیرت خوب باشه بچه خوب میخوابه برا گرسنگی نق نمیزنه علاف شیرخشک نمیشی حالشو میبری😁

2738
ای وای، عزیزم... الان حال کوچولوت خوبه خدا رو شکر؟

آره خدارو شکر خوبه الان یکماه از عملش گذشته روزای خیلی سختی بود که خدارو شکر تموم شد دکتر فقط بیست درصد شانس زنده موندن داده بود بازم خدا رحم کرد بهم طفلک بچم خیلی عذاب کشید 

تو آخرین اکو فقط یکم قلبش ضعیفه که به مرور زمان بهتر میشه