2726
عنوان

عروسی ام جاتون خالی +عکس😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1430 بازدید | 57 پست
حالا تا اخرشب گشنت میشه.. مگه شربت اشتها نبردی باخودت😅😅😡😡😡😡😡

😂😂😂😂😂😂بترکی

زن در زبان کوردی به زیباترین نحو ممکن معنی شده نه زنیکه است نه ضعیفه و نه زن بلکه آفرت خوانده میشود یعنی نجیب پاک و آفریده شده خداوند😍😍دوستام روژی صدام میزنن شماهم راحت باش از خودمونی😉😊😊بانوی آفرودیتی هستم😍😍دختر زیبای کورد😜با محبت و مهربوووون😜😜😜اصلا هم ویژگی بدی ندارم😡😡😡مغرورم نیستم😡😡فعلا همین🤕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چراااا

بخاطرشیردهی دیگه

هرچی میخوام بخورم نفخ داره نی نی اذیت میشه

دوهفتس درست حسابی میوه نخوردم😩اعصابم داغانه

فقط اب انارمینوشم 😄که انارمون تموم شده بایدتااخرشب صبرکنم شوهرم بخره😣

بخاطرشیردهی دیگه هرچی میخوام بخورم نفخ داره نی نی اذیت میشه دوهفتس درست حسابی میوه نخوردم😩اعصابم ...

چ سخته بچه داری هووف من بچه دار شم شیرخشک میدم بابا😂😂😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
اره بابا هرچی میخوام بخورم میبینم نفخ داره😏 الان مث‌قحطی زده ها رفتارمیکنم باشوهرم😂😂

😂😂😂اقا چرا این همه ما تو اذیتیم حداقل بچه بدنیا نمیارن شیرشو ک اوتا بدن😝

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
😂😂😂اقا چرا این همه ما تو اذیتیم حداقل بچه بدنیا نمیارن شیرشو ک اوتا بدن😝

نه نه همینجوری نازشونونمیتونیم جمع کنیم وای بحال اون روز که شیرشونم بدن😂

اه اصلا خعلی چندشناکه🤮

نازی کجاس؟🤔

نه نه همینجوری نازشونونمیتونیم جمع کنیم وای بحال اون روز که شیرشونم بدن😂 اه اصلا خعلی چندشناکه🤮 ...

خودم فک کردم عوق زدم😂😂😂اه اه

ندانم😬