2703
2553
عنوان

معجزات امام رضا (ص)

| مشاهده متن کامل بحث + 237120 بازدید | 1138 پست
مرسسی قربون تو برم ان شالله بحق ابروی امام رضا خوشبختو عاقبت بخیرباشی

ممنون عزیزم😘

قابلتو نداشت🌸

الهی دعاهات در حق خودت هزاربرابر بهتر و بیشتر مستجاب بشه عزیزم🌸💐

راستی عیدت مبارک🎊🎉

هرکی رو لایک میکنم، یعنی براش صلوات فرستادم.هرجایی هم تو تاپیک،پست،امضاء و... ببینم کسی نوشته صلوات،میفرستم ولی حوصله ندارم اعلام کنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اناهیتا عزیز همینطور دارم اشک میریزم... راستش یک موضوعی هست که نمیخواستم بگم یعنی باورم نمیشد که بگم ...

منم از گوش خیلی کشیدم الان دیگه کلا یه گوشم نمیشنوه 😢😢😢 

وقتی بچه بودم پسر همسایه زده بودمتم من اونو حلال کردم اما الان دیگه یه گوشم نمیشنوه 

سعنی میشه امام رضا منو هم شفا بده ؟ خسته شدم 😳😳

السلام علیک یاعلی ابن موسی الرضاع

ینی میشه بیام همینجابگم حل شد؟بگم کرمت شامل منم شد؟آقاجان،توروخدا...توروبه جوادت قسم

زخمــی راکـه نچشیــده ای تمسخـرمــکن. ‏آیا امیدم را از تو بِبُرم ؟در حالی که از روی احسان آنچه که ازتو نخواستم به من عطا فرمودی ...#صحیفه_سجادیه🌱 خیلی ب صلواتاتون احتیاج دارم🍀🌼
2456

اسلام الیک یا امام رضا

اقا پارسال دوبار اومدم حاجتمو بده دیگ اقا اب شدم جانم ب فدای جوادت😞💔

استارتر اگر پستمو دیدی برای دلم دعا کن شاید اقا شمارو دوست داشته باشه ک داره ....

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
امیدوارم همتون حاجت روابشید 

بچه هاااا میشه برام دعا کنید؟؟؟خیلی خستم خیلییییی خیلییییی خستم اصلا نمیدونم چی بگم. واقعاااا ب دعاتون نیاز دازم وگرنه نمیگفتم.حالم اصلا خوب نیس تا فردا کاش حاجت روا بشم‌. حس میکنم این مشکلم با نگاه امام رضا(ع)مهربونم حل میشه. یا امام رضا(ع)نگاهم کن و نشونه بده

یه کار کن حاجتم برآورده شه توروجان امام جوادتون ک انشالله بیام ب همه بگم نظر لطفتونو شامل حال من گناهکار کردین انشالله❤❤😭😭😭😭😭

دوستم،میشه برای سلامتی و ظهور امام زمان(عج)یه صلوات بفرستی؟مرسی😍
2714

سلام 

وای که امشب چقد گریه کردم خدا خیر بده مدیر این تایپیک رو.

آخه الان تو راه مشهدیم میخوام پسر کوچولومو ببرم پابوس آقا 

خدا کنه آقا دست ما رو بگیره هر چند الانم آقا منت به سرمون گذاشته اجازه داده بریم پابوسشون 

منم دنبال معجزه هستم برا پسرم 

مشکل پسرم جوریه که همه میگن اصلا درمان نداره همیشه باهاش اما دلم به آقام امام رضا ع و امام زمان عج خوشه و گرمه

ان شاء الله همه حاجت بگیرید منم بیام بگم برام معجزه شده.

الهی آمین

من وقتی نوزاد بودم تو ده روزگی نافم خونریزی میکنه و دکتر ها تو شهر خودمون نمیتونستن  جلو خون ریزی رو بگیرن و گفتن که زنده نمیمونه اما بابام اسرار کرده ببریمش مشهد (آخه ما تو یکی از شهرستان های مشهد زندگی میکنیم) 

ولی دکتر ها میگفتن تا مشهد چهار ساعته زنده نمی مونه تلاش نکنید ولی پدرم و مادرم انقد اسرار کردن تا یه آمبولانس دادن تا منو ببرن مشهد  پدرم همش میگفته یا امام رضا بچمو به خودت میسپرم و به طور معجزه آسایی تا مشهد زنده موندم دکتر های مشهد سعی کردن جلو خونریزی رو بگیرن و موفق شدن ولی من خون زیادی از دست داده بودم دکتر ها میگفتن با وجود این که جلو خون ریزی گرفته شده اما خطر همچنان ادامه داره واسش بابام میره حرم و کلی گریه میکنه و شفای منو از امام رضا میخواد و میگه اگه خوب بشه هر سال منو به مشخد میاره زیارت روز بعدش من شروع کردم به خوب شدن بابام میگه دکتر ها خودشونم باورشون نمیشده که من دارم خوب میشم و میگفتن این یه معجزه اس 

من یه داستان دیگه دارم داستان از این قرار که یه روز تو یکی از روستهای مشهد یه خانواده ای بودن که خی ...

یااااااا اماممم رضااااااااااااااا شفا میخام شفاااااااااااااااااااا

میشه برا شفام یه صلوات بفرستی ؟؟ان شا ءالله ک حاجتروا شی به امید خدا
السلام علیک یا امام رضای عزیز 

دلم معجزه می خواهد.. 

حاجت کسایی که اینجا پیام گذاشتن برآورده کن..الهی آمین.

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.