2733
2734
یه گروه پاکسازی هم هس من تو اون هستم اگر مبخای تا ادت کنم

حقیقتش زیاد معتقد نیستم به این چیزا ...حالا همین کتابی که بهم معرفی کردید رو میخونم اگه نتیجه ای گرفتم حتما ازتون میخوام که ادم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه عرض کنم    لابد قبلیا  نظر بقیه رو خراب کردن

چی بگم...بار ها هم گفتم هر وقت یکی از آقایونو توی مباحث مربوط ب خانوما دیدن اونموقه حق اعتراض دارن ولی خب بازم یه عده باید تیکه شونو بندازن

2731
چی بگم...بار ها هم گفتم هر وقت یکی از آقایونو توی مباحث مربوط ب خانوما دیدن اونموقه حق اعتراض دارن و ...

اره دیگه    در دهن مردمو نمیشه بست    خودتو ناراحت نکن

آدم ها آمده اند که روزی بروند پس خاطره خوبی از خودت به جا بگذار
چی بگم...بار ها هم گفتم هر وقت یکی از آقایونو توی مباحث مربوط ب خانوما دیدن اونموقه حق اعتراض دارن و ...

اینجوری هس ک میگی پاکسازی میکنم برا رفع مشکلاتم خدایا تمام ارتعاشات منفی درونم رو پاک کن چون میگن مشکلات ما نشات گرفته از افکار منفی خود ما هس

یا مثلا میگی خدایا پاکسازی میکنم برای تنبلی در درس یا آرامشم یا بی پولیم یا کار خوب یا جذب پول بعدش چهارتا ذکر رو مدام میگی 

خدایا متاسفم 

لطفا منو ببخش

متشکرم 

دوستت دارم 

2738
اینجوری هس ک میگی پاکسازی میکنم برا رفع مشکلاتم خدایا تمام ارتعاشات منفی درونم رو پاک کن چون میگن مش ...

من راستش روحیاتم با این مدل تزها و موضوعات سازگار نیست ...

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
یا مثلا میگی خدایا پاکسازی میکنم برای تنبلی در درس یا آرامشم یا بی پولیم یا کار خوب یا جذب پول بعدش ...

راجع ب این پاکسازی روح و اینا حتمن تحقیق میکنم فک میکنم یه حس آرامشی ب وجود آدم القا میکنه