2737
2734
عنوان

چه جوری میگرنم درمان شد

| مشاهده متن کامل بحث + 2073 بازدید | 40 پست
ان شاءالله که زود خوب میشی گلم خدا بهت یه کوچولوی سالم و صالح عطا کنه شمام برای من دعا کن.برادرم م ...

خدا ان شالله برادرتو شفا میده اجی 

نمدونم گفتی اشک تو چشای من حلقه زد 

مریض داری خیلی سخته

ب حق صاب اسمم دعا میکنم خدا هر چ زودتر شفاش بده 

الهی آمییییین

نه نمیشه  دوغ شیر و ماست و پنیر نخور

عزیزم نمیشه بخاطر کلسیم و بیقراری پاهام مجبورم بخورم .ولی شیر رو با دارچین وعسل وسه شیره میخورم .ماستم باخارمشک..

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نمیشه بخاطر کلسیم و بیقراری پاهام مجبورم بخورم .ولی شیر رو با دارچین وعسل وسه شیره میخورم .ماس ...

قرص کلسیم و منیزیم بخور اما لبنیات نخور 

لبنیات حتی با عسل و دارچین سردیش نمیره 

هیچ کس از آخرین خداحافظی باخبر نیست.با هم مهربان  باشیم .خدانگهدار دوستان 
قرص کلسیم و منیزیم بخور اما لبنیات نخور  لبنیات حتی با عسل و دارچین سردیش نمیره

مرسی گللللم 🥰🥰🥰🥰چشم حتما این کاررو میکنم فداتم

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2728
خدا ان شالله برادرتو شفا میده اجی  نمدونم گفتی اشک تو چشای من حلقه زد  مریض داری خیلی سخ ...

خیر ببینی از زندگیت عزیزم.خدا ان شاءالله  به خاطر مهربونی شماها برادر منو هم شفا بده دخترش شاد بشه🌷🌷🌷

2738
برا سیاتیک چی بازم جواب میده دارم میمیرم از درد

یه دکتر سنتی برید بد نیست 

بعضی وقتا سنتی بهتر جواب میده 

چرند محض...آره همه دانشمندای دنیا تو درمانش موندن بعد تو با سیاه‌دونه  و عسل خوب شدی! 

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
چرند محض...آره همه دانشمندای دنیا تو درمانش موندن بعد تو با سیاه‌دونه  و عسل خوب شدی!

😂😂😂😂😂

خب خودت امتحان کن سه ماه نتیجشو ببین 

چرا دعوا داری