2733
2734
عنوان

کی همین الان با شوهرش قهره؟بیاین دور هم باشیم 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس میخای چیکار کنی؟تاپیک منم ریپ میدی

نمیدونم.باهاش صحبت میکنم . صحبت کردم خیلی ولی این دفه اخره. میدونم دوستم داره ولی بهش میگم نمیتونم تحمل کنم .اگه قراره اینجوری باشه این الان اینع پس فرداش چیه پس. دلم نمیاد ولی تهدیدش میکنم . چاره چیه. برام کم نمیزاره . بخوام میخره. ولی تو که زنی میدونی خریدن با توجه کردن فرق میکنه. اینکه هودش برام بخره یا خودش بفکرم باشه فرق میکنه تا خودم بگم .خودم که نمیتونم بگم برام کادو تولد بگیر. اصن کادو بخوره تو سرش نمیتونم بکم تولدمو تبریک بگو

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕
ما سرسنگینیم قبوله؟ 😐 گفت به جاری زنگ بزن گفتم خودم تشخیص میدم زنگ بزنم یا پیام بدم بش برخورد منم ش ...

مام بحثمون سر مادرشوهر و رفتن به خونشون بود 

بخدا ما هیچ مشکلی باهم نداریم همه دعواها و بحثمون سر اوناست 

2728
اوو یعنی جدیه؟  سر چیه حالا؟

کلا از قبل مشکل داشتیم اعتیاد داره و خیلی مشکلات دیگه از اول نامزدی تا الان خیلی صبر کردم

دو روز پیشم بخاطر یه پالتو که گرفتم خیلی بد باهام تا کرد دیگه نموندم

دیشب پیام میداد بیا برگرد گفتم هروقت پاک برگشتی منم برمیگردم

دریغ کز شبی چنین سپیده سر نمیزند
کلا از قبل مشکل داشتیم اعتیاد داره و خیلی مشکلات دیگه از اول نامزدی تا الان خیلی صبر کردم دو روز پی ...

کار خوبی کردی عزیزم 

اتمام حجت کن باهاش. انشالله که هرچی خیره براتون پیش بیاد 

مام بحثمون سر مادرشوهر و رفتن به خونشون بود  بخدا ما هیچ مشکلی باهم نداریم همه دعواها و بحثمون ...

زورم میاد منو وادار به کاری میکنه ما هم مشکلی نداریم ولی از این ادا اصول ها داره خدا به دادم برسه😒

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
2738
دیروز تاپیک زدم ولی کل ماجرا رو نگفتم فقط دعوای سر لباس که دوستانم لطف کردن همه منو روانی خطاب کردن

اشکال نداره

کسی از زندگی تو خبر نداره که درست قضاوت کنه. حرف بقیه برات مهم نباشه 

میدونم این چیزارو ولی دلم شکست 

درک میکنم منم با اینکه چیز مهمی نبود ولی دلم شکست 

حتی اومد معذرت خواهی کرد ولی گفتم من اجازه نمیدم بهت هروقت خواستی بی احترامی کنی و بعد بیای معذرت بخوای 

اشکال نداره کسی از زندگی تو خبر نداره که درست قضاوت کنه. حرف بقیه برات مهم نباشه 

ممنون آره دیگه بخوام فکر کنم به این چیزا که نمیشه زندگی کرد

دریغ کز شبی چنین سپیده سر نمیزند