2737
2734
عنوان

مادرم فوت شده شب دیشب خواب دیدم برام غذاددست کرده.😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 42 پست
عزیز نون خرما هم میشه داد،فقط بدین،چون خواب نماتون کرده ،شب جمعه میگن مرده انتظارداره،چرامیگن شب جمع ...

اره حق داره منکه چندماهه نتونستم برم سرخاکش به بابام میگم براش یچیزی خیرات کنه

خدا مادرتونو رحمت كنه. روحش شاد اميدوارم به دلت صبر بده عزيزم. متاسفانه حرفات عين واقعيته و بدون ما ...

ممنونم گلم. سلامت باشی.بله واقعا ادم بیکس ترین ادم دنیامیشه وهیچکسم نمیتونه جاشوبرات پرکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا رحمت کنه مادرتون و🙏🙏

من تو‌بارداریم همیشه مادربزرگم که فوت شده برام کلی چیزی میز میاورد اتفاقا خیلی خوبه کسی که فوت شده برات چیزی بیاره

منم با اینکه مامانم بود خیلی تنها بودم مخصوصا بارداری اولم مه کلا نبود مسافرت بود و من شرایط سختی داشتم استراحت مطلق و ...

مادربزرگم هوامو داشت با اینکه خودش نبود...

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
خدا رحمت کنه مادرتون و🙏🙏 من تو‌بارداریم همیشه مادربزرگم که فوت شده برام کلی چیزی میز میاورد اتفاق ...

خدابیامرزه مادربزرگتو چه مهربون بود.بله اونا ازتوبهشت برامون دعامیکنن

خدابیامرزه مادربزرگتو چه مهربون بود.بله اونا ازتوبهشت برامون دعامیکنن

ممنون💓

ان شاءالله این دوران و به سلامتی بگذرونی و‌کوچولوتو بغل کنی🙏

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
الان میفهمم چقدردلم براش تنگ شده.هیچکس باهام نمیسازه همه سرجنگ دارن.

عزیزم همه باهات میسازن بارداری هورمونات به هم ریختن حساسی خودتو شاد بگیر روح مادرتم آرامش بگیره خدا بیامرزه مادرتو 

2738
عزیزم همه باهات میسازن بارداری هورمونات به هم ریختن حساسی خودتو شاد بگیر روح مادرتم آرامش بگیره خدا ...

ممنونم عزیزم سلامت باشی. ن واقعا خانواده شوهرم باهام بدن برام ناراحتی درست میکنن همش