2726
عنوان

کیا بچهاشون دیرراه افتادن منظورم از دیر واقعااااااا دیر🤕🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 56 پست
عسل اره مرتب میدم بهش ولی میگو ن‌ اماماهی هست 

ما میگیم میگو عسل شدیدا سنگینه واسه زبون شما یه مدت عسلو حذف کن از برنامه غذاییش ببین چی پیش میاد 

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما میگیم میگو عسل شدیدا سنگینه واسه زبون شما یه مدت عسلو حذف کن از برنامه غذاییش ببین چی پیش میاد&nb ...

باشه عزیزم ببینم چی میشه 

با اینکه خیلی زود دد و بابا وجیش گفت اما یهو دیگه پیشرفت زیادی نداش 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
میدونم‌چی میگز عزیزم من بخاطر همین حرفا یکساله ک‌نرفتم خونه فک‌وفامیل از بس هی بچمو مقایسه نیکردن و ...

الان از نظر ذهنی ب همسناش رسیده؟؟؟

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
2728
خب جلو نور خوشید بزارش ...رشد دندوناش چطوره؟

تا یکسالگی 8تا دراورد دیگه در نیورد

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
الان از نظر ذهنی ب همسناش رسیده؟؟؟

یکم‌عقبتره بنظرم سادتره زیاد زبرو زرنگ نیس 

البته داداش کوچیکش خیلی تاثیر گزاشته رو رفتارش چون ماشالله زبرو زرنگه 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
باشه عزیزم ببینم چی میشه  با اینکه خیلی زود دد و بابا وجیش گفت اما یهو دیگه پیشرفت زیادی نداش& ...

درست میشه انشالله نگران نباش ودر ضمن باهاش خیییییلی صحبت کنید 

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍
درست میشه انشالله نگران نباش ودر ضمن باهاش خیییییلی صحبت کنید 

ان‌شالله تا این‌بچه بزرگ‌بشه دقم‌میده 

پسر کوچیکمم‌حرف زدنش خیلی عقبه از نظر حرکتی و‌زبرو‌زرنگی‌ خیلی ماشالله خوبه اما حرف ن اونم‌۱۱ماهشه 

فقط‌دد‌تازگیم‌بابا به به

ان‌شالله تا این‌بچه بزرگ‌بشه دقم‌میده  پسر کوچیکمم‌حرف زدنش خیلی عقبه از نظر حرکتی و‌زبرو‌زرنگ ...

نگران نباش بالاتر گفتم دختر من ۲ سال ونیمش بود حرف زد همه در به در دنبال تخم کبوتر بودن واسش حالا هممونو قورت میده 😂😂😂تحقیق کن ببین تو اقوام خودت یا شوهرت کسی دیر زبدن باز نکرده 

نگران نباش بالاتر گفتم دختر من ۲ سال ونیمش بود حرف زد همه در به در دنبال تخم کبوتر بودن واسش حالا هم ...

البته بچه ابیجمم‌۲سال ونیمشه هنوز قشنگ حرف نمیزنه تازگی شرو‌کرده دوکلمه ی بگه

مدسی عزیزم خداحفظش کنه تاثیر تخم‌کفترای ک بهش دادین 😂

البته بچه ابیجمم‌۲سال ونیمشه هنوز قشنگ حرف نمیزنه تازگی شرو‌کرده دوکلمه ی بگه مدسی عزیزم خداحفظش کن ...

😂😂😂نه بابا تخم کفتر که نخورد .حالا دیگه همه میگن این تخم کفترم نخورده اینجوریه ؟؟

😂😂😂نه بابا تخم کفتر که نخورد .حالا دیگه همه میگن این تخم کفترم نخورده اینجوریه ؟؟

😂😂😂😂