2726
من پارسال دم عید گرفتم هنوزم دارم

۴ لیتری رو😐

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واس اینکه کف مایع و مواد شوینده هرچی ک ظرفتو بشوری پاک نمیشه و باچشم دیده نمیشه و ماهمراه باغذامیخور ...

یجا یه بار یه مقاله خوندم که عامل اصلی سرطان همین مواد شوبنده هست یکم باید سرکه ونمک فاطیش کنی

الکی🙂

والا

یا دو ماه 

یا ۵۰ روز 

یا ۴۰ روز 

دو نفریم

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2728
مثلا چقدر بریزم؟برا یه لیوان مثلا دو قاشق خوبه؟

ن من ظرف مایعم ن خیلی بزرگه ن کوچیک هرموقع مایع میریزم و تقریبا 4 تا در یا سه تا در شیشه نوشابه هارو سرکه سیب میریزم کلا سرکه خونگی میریزم

تیکر یکسالگی گل پسرمه

چهارلیتری نمیدونم ولی هر ماه دو تا پریل 

به نظر خودم خیلی رعایت میکنم

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
چهارلیتری نمیدونم ولی هر ماه دو تا پریل  به نظر خودم خیلی رعایت میکنم

هر ماه دو تا پریل 

چه خبره

۴ لیتری رو😐

اره خو..و من ظرفام میذارم جمع میشه مثلا ظهر تاعصر میمونه بعد بادوتا اسکاچ جدا اول اب داغ بازمیکنم چربیها رو اب میدم با یه اسکاچ خالی زیر شیر میکشم روشون بعد شیر اب میبندم یهذمقدار کم مایع میزنم به اسکاج دومی کل ظرفا رو میشورم

رهگذر کوچه تنهاییم غصه به دوش غم به کوش درد به دل داده و دل گشته فراموش دراین غمکده تنگ شدم دلقک یک مشت ادم مدهوش تو که میخوانی این نوشته م از قعر دلت بکن دعای برای این دل بیهوش   
هر ماه دو تا پریل  چه خبره

کلا جز خرید ماهانمونه هر ماه دو تا 

چهار نفریم 

صبحونه نهار شام همه چی جدا جدا 

بعلاوه اینکه رفت امدمون زیاده

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»