2726
عنوان

برادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 27 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا همیشه برادر شوهرا پول دار تر هستن 😀😀😆😆 اکثرا دیدم پینکیسن بردادر شوهر پولدارتره. برا خودمم ه ...

خدا روزیشونو زیاد کنه ولی برادر شوهر من بی جنبه..مثلا ماشین داره ولی هیچ وقت به ما تعارف نمیکنه 

نباید فقیر بودنمونو به رومون بیاره.شوهر من کارگر ودنبال روزی حلال خیلی به حلال وحروم خوردن اهمیت مید ...

هووووووووازاین حرفها زیاده به شوهرت بگو به این دنبال این دارن این چی گفته اون چی گفته  برین بهتره زندگی نکنه  فکرش روکاروزندگیش تمرکزکنه حرف مردم روازاین گوش بگیره از اون گوش درکنه به شوهرت بگو ازهر حرفی ناراحت میشه همونجا رودررو جوابشو بده نه اینکه حرص بخوره توخونه پیش زنوبچش خالی کنه...به داداشش میگفت داداش  وسعم همینقدره   تو که میدونی باز گفتن  داره  نکنه میخای دستمو بگیری که میگی....یه همچی جوابی بده دیگه جرات نمیکنه هر حرفی روبزنه

خدا روزیشونو زیاد کنه ولی برادر شوهر من بی جنبه..مثلا ماشین داره ولی هیچ وقت به ما تعارف نمیکنه  ...

برادرشوهرتو با حس حقارتی که تو وجودشه بپذیر😏 ...دیگه حالت از حرفش بد نمیشه

واه خندم گرفت  ماشین داره  تعارف کنه  شما شوهرتون به نظرم توقع بیجادارین داره واسه خودش  زنوبچش  خودت بودی ماشین داشتی بهش میدادیم به والله که نمیدادین    این عصبی بودن همسر شما نسبت به برادرش از حس حسادت یا توقع بیجاهستش  چون برادرشوهرجان هیچ چیز بدی نگفتن.....اگه هم شوهرت ناراحت شد میگفت داداش نکنه میخای کمکم  کنی اینقدر نداریمونو پس به رخ مانکشین تمام میشه