2733
2734

فک  کنم اون به دوستشگفته که شما دوسش داری اون گفته نه اقدری تو بفکری اون نیس بعد یه اتفاق افتاده دوستت شرط بسته که نشون بده برات مهمه تو هم گند زدی ضایع شده😐

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک  کنم اون به دوستشگفته که شما دوسش داری اون گفته نه اقدری تو بفکری اون نیس بعد یه اتفاق افتاد ...

وای افرین افرین داشتم حرص میزدم که چطور تایپ کنم و منظورمو به بچه ها بگم

ولی وقتی گفت من رو تو قمار کردم بهم برخورد خب....ینی حرف بدی نگفت؟

فک  کنم اون به دوستشگفته که شما دوسش داری اون گفته نه اقدری تو بفکری اون نیس بعد یه اتفاق افتاد ...

بچه ها منظورم این بود........

الانم بدم اومد که نوشته من روتو قمار کردم عین بی غیرتا

2731
وای افرین افرین داشتم حرص میزدم که چطور تایپ کنم و منظورمو به بچه ها بگم ولی وقتی گفت من رو ت ...

ای پسراکلا بلد نیستن حرف بزنن بعضی کلماتشون درست نیس باید میگفته من خواستم نشونش بدم نه قمار .. حدف جالبی نزده ولی دیه زیاد کشش نده 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
بچه ها منظورم این بود........ الانم بدم اومد که نوشته من روتو قمار کردم عین بی غیرتا

نه بابا خواسته قهرمان بازی دربیاره با این حرفش،

خو چرا از اول خودت قشنگ توضیح ندادی که ما گیج نشیم😁

آخرین سنگر سکوته...
2738
بذارش کنار خاله بازیه بکی  چی رو میخواد ثابت کنه اگه غیرت داشت روت اصلانمیداشت تو رو دوستش بشنا ...

اره واقعا اه نمیدونم چطور بزارمش کنار

برا خودمم سخته اخه