2737
2734
عنوان

جنین هفته ششم سقط بشه چه شکلیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 49748 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به مامانای گل  

چند روز پیش یه تیزر شبکه 3 پخش کرد. که قراره از مامانایی که پا به ماهن و دوران بارداری متفاوت و جالبی دارن ، یک مجموعه ی تلوزیونی ساخته بشه.

گفتم به شما هم اطلاع بدم شاید دوست داشته باشید ثبت نام کنید.من خودم ثبت نام کردم.

اینم اسم صفحه ی اینستاگرامشه pabemah_tv

دختراااا کسی هست اینجور سقط کنه با درد وحشتناک داشتم میمردم مثل مار دور خودم میپیچیدم بعد اونم بعد سه شب باکلی خون ریزی افتاد

خدایا دستمو بگیر که من مامانم بشم 😢
2728
دختراااا کسی هست اینجور سقط کنه با درد وحشتناک داشتم میمردم مثل مار دور خودم میپیچیدم بعد اونم بعد س ...

عزيزم سقط شده بود؟

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅

عزیزم یه سوال دارم 

من دیشب درد یکم بیشتر از پریودی داشتم و مثل پریودی هم خونریزی دارم لخته های کوچیک میاد امروز هم یه لخته اندازه یه بند انگشت اومد جنین بود؟؟؟؟ 

اسم شیافت چی بود؟؟؟ چیکار کنم کامل دفع شه

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است