2726

بله

اشنا شدیم. ٦ماه بعد بهم علاقه مند شدیم. ٦ ماه بعدش هم عقد کردیم

7 سال گذشت 😁

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
راضی هستی

شوهرمو دوست دارم اما بنظرم انتخاب صحیحی نکردیم نه من نه همسرم.نمیدونم اگه با تجربه ی الانم برگردم به قبل بازم اینطوری انتخاب میکنم یا نه.چون ما از همه نظر خیلی متفاوتیم.خانواده و شرایط و....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اول دوستیمون عاشقش بودم ولی متوجه شدم اقا نامزد کرده قبلا دلسرد شدم نسبت بهش چون دقیقا این جریان ۲ روز به خواستگاری متوجه شدم میخواستم همه چی بهم بزنم... با کلی التماس دوباره حسم ب روز اول برگشت عاشقش شدم دوبارخ

بله ولی هیچوقت باهم دوست نبودیم

خانواده هامون رفت و امد زیاد داشتن و  دلمون پیش هم بود 

تو مهمونیا فقط نگاها و لبخندای یواشکی😊

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2728
2706