2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین چطور با احساسات من ساعت سه و سه دقه بازی کردی😂😂

😅😅😅😅

من به این چیزا اعتقاد ندارم و کلا اینجور چیزا برای من جنبه فان و سرگرمی داره حس کردم شاید بقیه هم همینطورن 

اگه واقعا حس ششمی داشتم پس الان حداقل ۹۰٪ انتخاب هام و تصمیماتم پس باید درست ترین باشن که نیست 😒🙈😅 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2738
😅😅😅😅 من به این چیزا اعتقاد ندارم و کلا اینجور چیزا برای من جنبه فان و سرگرمی داره حس کردم شاید ...

ولی من یه پیج ت اینستا فالو میکنم ‌ عجیب فال روزانه هاش درستن .عجیبا

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
ولی من یه پیج ت اینستا فالو میکنم ‌ عجیب فال روزانه هاش درستن .عجیبا

خب یکم فکر کن اون آدم اگه اینقدر خوب میتونه حال و روز گذشته و آینده بقیه رو بگه قطعا برای نزدیکانش رو هم میتونه بگه پس احتمالا باید خیلی موفق باشن و وضع مالی خوبی داشته باشن 😐😐

من ولی حس خوبی نسبت به این فال گیرا ندارم البته بگما  برای فان و سرگرمی شاید یه کوچولو خوشم بیاد ولی در کل باور ندارم 😆 

بذار یه خاطره یادم اومد بچه بودم مامانم به ما میگفت لباس زیراتونو خودتون بشورین بعد من تنبل بودم یه بار سه تاشو قایم کرده بودم نشسته بودم بعد زن داییم با یه فالگیر اومد خونمون بعد پیرمرده هعی میگفت بیاین فالتونو بگیرم به مامانم به خواهرام و به من ، من از ترس اینکه الان بگه لباس زیرتو نشستی قایم کردی مامانتم نمیدونه ترسیدم رفتم تو اتاق قایم شدم تا رفت  کلی ترسیده بودم ازش لعنتی 😅😅😅 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2706