2737
2734
ببخشیدا ولی به ادمایی متل شمامیگن تنگ نظر

اخه یسریا مثل نقی معمولی میمونن

یه قسمتش بود ارسطو میخواست کت شلوار بخره نقی گفت زشته بعد خودش همونو خرید

یسری ادما همینن

مادرشوهر من تا یچیز میخرم کلی عیب میزاره

بعد فرداش عین همون 

همون رنگو میره میخره

خدایی زشته اینکار

گر نگه دار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا من دوس دارم یعنی الگو بودم برا بقیه

منم بدم نمیاد اما مثلا یه لباس برا دخترم میخرم نشون یه شخص خاص میدم بعد سری بعد دقیقا همون تن دخترشه یا یه تولد یا سالگرد میگیرم یه کار خاصی توش انجام میدم همونو انجام میدن تازه جلو همه میگن اونموق ما به (اسمم)گفتم انجام بده حالا خودم انجام دادم جوری وانمود میکنه انگار من تقلید کردم

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
الان دیگه هزارتا ایده تو اینستا هست از کجا معلوم از اونجا الگو برداری نکرده باشن بعدم همه ایده ها م ...

عزیزم بالا رو بخون جواب دادم منظورمو

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
2728
واااا خب حالا چی میشه مثلاااا؟ بعضیا انگار خودشون لباس  و مانتو و روسری رو دوختن و چاپ کردن که ...

بالا رو بخون گفتم منظورم چیه 

2738

دست از خاله زنک بازی برداریم 

ادم از هزارجا الگو میگیره حالا یکی پیدا میشه از شما الگو بگیره چرا اینقد درگیر میشی چیه مکه 

اسمون به زمین اومده؟

یادت باشه بچه ای که به این دنیا میاری به خواسته خودت بوده و اون مجبورت نکرده پس طلبکار نباش
ببخشیدا ولی به ادمایی متل شمامیگن تنگ نظر

به من بگن تنگ نظر بعد من یه مانتوخریدم جاریم همهوجا ازش بایراد گرفت بخدا عروسی رفتیم عین خودش رنگ خودش تنش بود شما به این چی میگی؟؟

دست از خاله زنک بازی برداریم  ادم از هزارجا الگو میگیره حالا یکی پیدا میشه از شما الگو بگیره چ ...

نه اما دلیلشو بالتر گفتم بخونی منظورمو متوجه میشی

برای مثال🤔🤔🤔

مثال زدم بخون

خود بزرگ بین نباشیم😏😏😏

خودبزرگ بین نیستم اما اینکه جلو همه از چیزی ک خریدم ایراد بگیرن اما همونو عینن تو تنشون ببینم ادم کفری میشه یا کاری انجام بدم همه جا بگن من بهش گفتم ک اکه خودش انجام داد تابلو نباشه