2737
2734
عنوان

هرگز نمیتونم با گذشته شوهرم کنار بیام!

| مشاهده متن کامل بحث + 5253 بازدید | 43 پست
مشکل نداشتم تاااااا اون قسمت که گفته از تو چیزی بفهمم نمیتونم باهاش کنار بیام 🤐 یاده حرف هومن سیدی ...

چ حرفی زده هومن سیدی دمش گرم😂

همیشه تو زندگیم نگران چیزهایی بودم که ۹۹% اتفاق نیوفتادن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرموقع ب د‌وس دختراش فکر کردی دوست پسرای خودت یادت بیاد به همین سادگی بعد متوجه میشی ک خودتم خیلی بق ...

😔😔😔😔ممنون

همیشه تو زندگیم نگران چیزهایی بودم که ۹۹% اتفاق نیوفتادن  
2731
پایدار باشین

ممنون .توام انقد فک نکن تو این زمونه هم ی گدشته ای دارن اونایی ک تن ب ازدواج میدن یعنی زندگی نویی شروع کردن .زندگی تازه شروع کردتو الکی تلخ نکن .کارهای کن ک عاشقت بشه و تا اخر بمونه .عشق شماهم پایدار

2738

سلام عزیزم اینکه کنجکاوی کردی درمورد گذشتع خیلی اشتباه بوده چون اون برا گذشتست وربطی ب شمانداشته هرکسی تو ی دورانی وسنی ی کارای انجام داده ومیده قرارنیست ایندشم همونجور باشه اگ قرارع دنبال اینکارا باشه ک زن نمیگیره بنظر من بچسپ ب زندگیت واین فکرای مضخرفو بریز دور اینده مهمه ن گذشته ای ک هیچ دخلی نداشتی توش گلی

هان حالا هی گیر میدی بهش و کلافش میکنی و خودت دو دستی تقدیمش به زنای دیگه میکنی

منم خیلی ازش میپرسم خصوصا که همه کیسای شوهرم فامیلشون بودن میگم بزار بگه عادی شه براش دیگه وقتی میبیندشون حس و یادی از گذشته سراغش نیاد .توروخدا یعنی کارم اشتباس

🫂بلوچ و عرب و کورد تجزیه طلب نیستن😐 بلکه اونا سالهاس که لب مزرهای ایرانمون قربانی شدن 😑میدونی چه معادنی تو سیستان بلوچستان هستش ولی مردمش در نهایت فقر زندگی میکنن🤐 میدونی عرب ها بیشترین هزینه رو در جنگ تحمیلی متحمل شدن😭 الان اوضاعشون ....میدونی کوردها چه نسل کشی درشون رخ داده😭 میدونی بچه های روستاهای لب مرزیشون چقد قطع عضو و ناقص میشن😭 برای اینکه هنوز مینهای اون منطقه ها پاکسازی نشده😡 میدونی ....میدونی....میدونی بازم قضاوت نابجا میکنی 😡😡😡 حضرت حسین زیر بار ظلم نرفت💙💙💙🖤🖤🖤🤍🤍🤍🤍 

قبل من یکیو میخواسته دختره رفته شوهر کرده و توی دوستیمون میگفت دیگه باهاش درارتباط نیست

بعد اینکه اومد خاستگاری من خانوادم مخالفت میکردن ی دفعه یه خانومی به خانوادم زنگ زد و گفت من خانومه دوست فلانی ام و پسر خوبیه چرا موافقت نمیکنین

من خرم باورم شد خانوم دوستش بوده بعد تو عقدمون فهمیدم همون دخترس 

بهش ک گفتم گفت گاهی سراغمو میگرفت گفتم الآن میدونه ازدواج کردیم گفت آره وقتی قرارشد عقد کنیم بهش گفتم اونم خوشحال شد و گفت خوشبخت بشی دیگه هم نیومد سراغم ولی یادش ک میوفتم یجوری میشم  

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  

اشتباه ترین کار تو رابطه حرف زدن از گذشته س، لطفا ترخدااا هیچوقـــت این کارو نکنید، بخدا زندگیتونو نابود میکنع خراب میکنع.

ݕِہ خَݩڋِ ـہ هآݥ ݩِڴآـہ ݩَڪُݩ🙄                                     ڔَڋ ڱُݦ ڪُݩيِہ😒🖤
منم خیلی ازش میپرسم خصوصا که همه کیسای شوهرم فامیلشون بودن میگم بزار بگه عادی شه براش دیگه وقتی میبی ...

صد در صدکارت اشتباهه عزیزم .اصلا هیچ وقت نباید حواس مردی را به جایی ببری . برلی چی میگن هیچ وقت به یه مرد نگید من حوشگلترم یا فلانی ؟ چون مرد تا حالا توجهی به فلانی نداشته بعد وقتی شما میگی تازه توجه میکنه .شما از موضع ضعف وارد نشو تازه بگو من از همه ( اسم شخص خاصی را نیار و کلی بگو ) خوشگلتر و نازتر و خوش اندامتر و جذاب تر و دوست داشتنی ترم .اعتماد به نفست خیلی بالا باشه البته با غرور قاطی نشه و همه ویژگیهای مثبت را با هم به جا نگو یه بار با عشوه بگو من از همه خوشگلترم یه هفته بعد بگو از همه کسایی که دیدم جذاب ترم یه مدت بعد بگو نازترم و...