2733
2734

اونایی که میگن ذاتیه سخت در اشتباهن ... 

دختر بچه ها لوندی تو وجودشونه ..دقت کنید میبینید .حتی اگه از خانواده ی سفت و سختی باشن بازم یه مقداری پیداست ... ولی خب به مرور از دستش میدن دخترا ... علتشم جامعه و خانواده س .. باید و نباید ها ... خوب و بدها .. چیزایی که به مرور دخترا اشتباها فکر میکنن نباید انجام بدن .یا نمیدونن کجا انجامش بدن .. سرکوب میشن...

مثلا آفرودیت یه اصطلاح هست برای شخصیت زنان لوند . ولی در ایران این اصطلاح تبدیل شده به عفریته!!! چون هر جا زنی خنده رو بود ،شاد بود ،خوش پوش بود و ... متهم شد به ... 

این چیزا که نوشته یه درصد هم نمیتونه بحث لوندی و زنانگی را پوشش بده ... بحث خیلی عمیقه ... مثلا بگم که: زن آفرودیت ،الزاما زیبا نیست ولی چنان میدرخشه که مرکز توجه قرار میگیره ... مثلا دختران ما لودگی را برای مرکز توجه بودن انتخاب میکنن که اسمش میشه همون لوده .نه لوند ... لوندی یعنی فریبندگی جذابیت ...

دلم میخواد چیزایی که تو کلاسای روانشناسی یاد گرفتم را بنویسم ..فرصت کنم ایشالا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.